Першою населеною планетою в Сонячній системі виявилася не Земля

Венера часто згадується як злий близнюк Землі, в Сонячній системі це найгарячіша планета. Але дослідження показують, що Венера, можливо, мала величезні океани і м’який клімат, і була першою придатною для життя планетою в Сонячній системі.

У дослідженні вчені приходять до висновку, що в тіой час, коли примітивні бактерії формувалися на Землі, на Венера, можливо, був м’який клімат і величезні океани глибиною до 2000 метрів.

Майкл Вей, один з провідних дослідників сказав: “Якщо б ви жили три мільярди років тому на низьких широтах і низькій висоті, температура поверхні не сильно б відрізнялася від того, що ми бачимо в тропіках на Землі”.

Також він зазначив, що небо на Венері постійно було похмурим, а в деяких регіонах цілодобово падали дощі. Якщо розрахунки дослідників вірні, то океани Венери зникли близько 715 мільйонів років тому, а це означає, що часу, протягом якого вони існували, цілком могло вистачити для появи на Венері мікробів. Інші вчені підтвердили той факт, що Земля дуже схожа на Венеру.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh