Авторські статтіНовини

Першою населеною планетою в Сонячній системі виявилася не Земля

Венера часто згадується як злий близнюк Землі, в Сонячній системі це найгарячіша планета. Але дослідження показують, що Венера, можливо, мала величезні океани і м’який клімат, і була першою придатною для життя планетою в Сонячній системі.

У дослідженні вчені приходять до висновку, що в тіой час, коли примітивні бактерії формувалися на Землі, на Венера, можливо, був м’який клімат і величезні океани глибиною до 2000 метрів.

Майкл Вей, один з провідних дослідників сказав: “Якщо б ви жили три мільярди років тому на низьких широтах і низькій висоті, температура поверхні не сильно б відрізнялася від того, що ми бачимо в тропіках на Землі”.

Також він зазначив, що небо на Венері постійно було похмурим, а в деяких регіонах цілодобово падали дощі. Якщо розрахунки дослідників вірні, то океани Венери зникли близько 715 мільйонів років тому, а це означає, що часу, протягом якого вони існували, цілком могло вистачити для появи на Венері мікробів. Інші вчені підтвердили той факт, що Земля дуже схожа на Венеру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України