У NASA повідомили про зіткнення Чумацького Шляху з величезною газовою хмарою

Наукові співробітники NASA заявили про зіткнення галактики Чумацький Шлях з великим газовим об’єктом – «Хмарою Сміта». В результаті цього сформується близько 2 мільйонів зірок, які нагадуватимуть за розмірами Сонце.

Про те, що зіткнення неминуче, вчені заявили ще в 2008 році. На той момент фахівці не могли точно оцінити наслідки, тому що рівень розвитку наукових технологій не був настільки хороший, як зараз. У NASA акцентували увагу на тому, що вже через 30 мільйонів років Чумацький Шлях зіткнеться з «Хмарою Сміта». Швидкість пересування величезного газового об’єкта становить 240 кілометрів на секунду. Якщо ж зіткнення станеться, то з’явиться приблизно 2 мільйони зірок.

Представник NASA Ендрю Фокс підкреслив, що зараз газовий об’єкт знаходиться на відстані 8 тисяч світлових років. Розміри небесних тіл, що сформуються будуть співрозмірні з Сонцем. На даний момент вчені продовжують вивчати унікальну галактику, щоб надалі уникнути зіткнення. Фахівці не можуть дати гарантій, що в найближчі роки тенденція пересування і масштаби катастрофи не зміняться.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh