Авторські статтіНовини

У NASA повідомили про зіткнення Чумацького Шляху з величезною газовою хмарою

Наукові співробітники NASA заявили про зіткнення галактики Чумацький Шлях з великим газовим об’єктом – «Хмарою Сміта». В результаті цього сформується близько 2 мільйонів зірок, які нагадуватимуть за розмірами Сонце.

Про те, що зіткнення неминуче, вчені заявили ще в 2008 році. На той момент фахівці не могли точно оцінити наслідки, тому що рівень розвитку наукових технологій не був настільки хороший, як зараз. У NASA акцентували увагу на тому, що вже через 30 мільйонів років Чумацький Шлях зіткнеться з «Хмарою Сміта». Швидкість пересування величезного газового об’єкта становить 240 кілометрів на секунду. Якщо ж зіткнення станеться, то з’явиться приблизно 2 мільйони зірок.

Представник NASA Ендрю Фокс підкреслив, що зараз газовий об’єкт знаходиться на відстані 8 тисяч світлових років. Розміри небесних тіл, що сформуються будуть співрозмірні з Сонцем. На даний момент вчені продовжують вивчати унікальну галактику, щоб надалі уникнути зіткнення. Фахівці не можуть дати гарантій, що в найближчі роки тенденція пересування і масштаби катастрофи не зміняться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України