Швейні машини і їх групи


 Швейною машиною називається обладнання, яке здійснює ниткове з’єднання деталей. В окремому випадку нитками може оброблятися тільки одна деталь, наприклад, при обметуванні її краю. При цьому матеріал деталей і ниток може мати відчутні відмінності. Наприклад, відомі машини для з’єднання деталей з металевої сітки металевим дротом, які теж можуть бути віднесені до швейних машин. Швейні машини широко використовуються в різних галузях народного господарства, зокрема, в швейній, трикотажній, хутряній, взуттєвій, шкіргалантерейній підгалузях легкої промисловості, а також в шинній, килимоткацькій, текстильній галузях, в ательє і будинках моделей, в театральних майстеренях і меблевих і шторних салонах, в магазинах готового одягу і в безлічі інших сфер.


Якісні швейні машини і акцесуари для шиття потрібно купувати у провірених продавців тут: s-mir.com.ua.,також Вам можуть надати кваліфіковану консультацію.  Можна виділити три групи швейних машин по новизні ідеї і якості виготовлення. Провідні виробники швейного обладнання першої групи традиційно зосереджені в Німеччині і Японії.

У Німеччині – це «Пфафф» і «Дюркопп-Адлер», мають практично повні номенклатури швейних машин, в Японії – це «Джукі» і «Бразер», також випускають більшість з відомих типів обладнання. З деякими застереженнями до цього списку можна додати «Пегас» і «Ямато», що виробляють тільки машини ланцюгового стібка, і «Міцубісі», що випускає тільки машини човникового стібка. Всі перераховані фірми є лідерами світового швейного машинобудування, постійно виводять на ринок новинки і підтримують вищий рівень якості. Зрозуміло, продукцією цих фірм не вичерпується все багатство першої групи устаткування. Існує ряд дрібніших фірм, що спеціалізуються на випуску окремих видів машин, де вони є законодавцями моди, наприклад, «Штробель», «АМФ-Ріїс», «Вібемак», «Сейко» і деякі інші.

Друга група устаткування представлена, в основному, копіями, проте досить високої якості. Це машини фірм «Кінгтекс», «Сіруба», «Такінг» (всі – Тайвань), «Санстар» (Південна Корея), «Шанггонг» (КНР), АОМЗ (Росія) і деякі інші, які або по ліцензії, або на основі інших форм співробітництва виготовляють копії машин фірм-виробників першої групи.

Від них важко чекати новизни, рівень машин відстає на 8-10 років від ведучих, однак, вони забезпечують прийнятну якість.

До третьої групи швейних машин відносяться всі інші, тобто це не санкціоновані копії нижче середньої і відверто низької якості, які виробляються переважно в країнах Південно-Східної Азії, перш за все, в Китаї.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh