Новини

Швейні машини і їх групи

7e650129fb3681f2c2502dd3ec0cee9c
 Швейною машиною називається обладнання, яке здійснює ниткове з’єднання деталей. В окремому випадку нитками може оброблятися тільки одна деталь, наприклад, при обметуванні її краю. При цьому матеріал деталей і ниток може мати відчутні відмінності. Наприклад, відомі машини для з’єднання деталей з металевої сітки металевим дротом, які теж можуть бути віднесені до швейних машин. Швейні машини широко використовуються в різних галузях народного господарства, зокрема, в швейній, трикотажній, хутряній, взуттєвій, шкіргалантерейній підгалузях легкої промисловості, а також в шинній, килимоткацькій, текстильній галузях, в ательє і будинках моделей, в театральних майстеренях і меблевих і шторних салонах, в магазинах готового одягу і в безлічі інших сфер.


Якісні швейні машини і акцесуари для шиття потрібно купувати у провірених продавців тут: s-mir.com.ua.,також Вам можуть надати кваліфіковану консультацію.  Можна виділити три групи швейних машин по новизні ідеї і якості виготовлення. Провідні виробники швейного обладнання першої групи традиційно зосереджені в Німеччині і Японії.

У Німеччині – це «Пфафф» і «Дюркопп-Адлер», мають практично повні номенклатури швейних машин, в Японії – це «Джукі» і «Бразер», також випускають більшість з відомих типів обладнання. З деякими застереженнями до цього списку можна додати «Пегас» і «Ямато», що виробляють тільки машини ланцюгового стібка, і «Міцубісі», що випускає тільки машини човникового стібка. Всі перераховані фірми є лідерами світового швейного машинобудування, постійно виводять на ринок новинки і підтримують вищий рівень якості. Зрозуміло, продукцією цих фірм не вичерпується все багатство першої групи устаткування. Існує ряд дрібніших фірм, що спеціалізуються на випуску окремих видів машин, де вони є законодавцями моди, наприклад, «Штробель», «АМФ-Ріїс», «Вібемак», «Сейко» і деякі інші.

Друга група устаткування представлена, в основному, копіями, проте досить високої якості. Це машини фірм «Кінгтекс», «Сіруба», «Такінг» (всі – Тайвань), «Санстар» (Південна Корея), «Шанггонг» (КНР), АОМЗ (Росія) і деякі інші, які або по ліцензії, або на основі інших форм співробітництва виготовляють копії машин фірм-виробників першої групи.

Від них важко чекати новизни, рівень машин відстає на 8-10 років від ведучих, однак, вони забезпечують прийнятну якість.

До третьої групи швейних машин відносяться всі інші, тобто це не санкціоновані копії нижче середньої і відверто низької якості, які виробляються переважно в країнах Південно-Східної Азії, перш за все, в Китаї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України