Війна рф проти України

У Національному університеті оборони за участю експертів НАТО презентували освітній курс L-5

Сьогодні, 12 листопада, у стінах Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за участю іноземних радників відбулося робоче засідання щодо шляхів імплементації курсу професійної військової освіти L-5 – “Курсу стратегічного управління та державної політики” в освітній процес університету.

Участь у робочому візиті взяли іноземні делегати країн-партнерів НАТО на чолі з радником з питань професійної військової освіти при Представництві НАТО в Україні підполковником Стасісом Палдунасом. Українську сторону, під головуванням  директора Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимира Мірненка, представляли фахівці Директорату політики у сфері оборони МО України, Генерального штабу ЗС України та Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

– Наша мета сьогодні – презентувати новостворений освітній курс найвищого рівня L-5 та почути від наших іноземних партнерів їх бачення щодо змісту та питань ефективної імплементації зазначеного курсу у освітній процес. Не випадково, що ця зустріч відбувається саме у Національному університеті оборони України, адже він є лідером у системі освіти Міністерства оборони України щодо розробки та впровадження курсів лідерства, – наголосив директор Департаменту військової освіти і науки оборонного відомства Володимир Мірненко.

Заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан та начальник інституту державного військового управління генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко презентували учасникам засідання Візію курсу L-5 як реалізацію ідеї розвитку системи стратегічного управління та державної політики у сфері оборони.

У Національному університеті оборони за участю експертів НАТО презентували освітній курс L-5

У Національному університеті оборони за участю експертів НАТО презентували освітній курс L-5

Фахівці університету зазначили, що курс стратегічного управління і державної політики L-5 є завершальним етапом підготовки офіцерів та державних службовців вищого рівня. Актуальність курсу обумовлена необхідністю підвищення синергії зусиль об’єктів державного і військового управління в інтересах забезпечення національної безпеки і обороноздатності України. А головною метою є підготовка військових посадових осіб, цивільного персоналу та держслужбовців, що проходять службу на найвищому професійному рівні у тісному зв’язку з політико-адміністративним рівнем.

– Основним завданням університету є створити відповідне освітнє середовище, в якому службовці вищого рівня матимуть змогу удосконалити свої знання та навички у сфері стратегічного управління і державної політики, обмінюючись досвідом та шукаючи шляхи вирішення важливих питань у змішаних групах. І фахівці університету готові та у змозі це зробити, – зазначив генерал-майор Сергій Салкуцан.

Керівниками занять під час курсу L-5 будуть призначатись кращі науково-педагогічні працівники університету, а також запрошені державні діячі у сфері національної безпеки і оборони. Більше того, програмою підготовки буде передбачено візит слухачів до органів державного управління, зокрема Верховної Ради України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України та міністерств, які опікуються питаннями реалізації діяльності сил оборони. Варто зазначити, що нині така практика вже активно використовується під час підготовки слухачів стратегічного рівня освіти і підготовки.

Іноземні делегати позитивно оцінили виконану університетом роботу у напрямі розробки зазначеного курсу. Відбулося жваве обговорення окремих важливих питань, які є запорукою вдалої імплементації курсу L-5 в освітній процес університету. Радники країн-партнерів також надали українській стороні відповідні рекомендації, поділилися власним досвідом та баченням створення справді ефективної навчальної програми для підготовки фахівців найвищого рівня.

Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України