Новини з Австрії

В Австрії скасовано секретний концерт «Сірих вовків»

Турецька права організація «Сірі вовки» хотіла провести свою зустріч та концерт за участю зірок націоналістичної музики в суботу в Лангенштайні (округ Перг), але рішенням мера Крістіана Ауфрайтера (SPÖ) він був скасований.

Місцевий політик, який перебував на лікуванні, дізнався про це з соцмереж. Очікувалося, принаймні, 500 чоловік з Німеччини та Австрії. З Відня були навіть організовані автобусні рейси. У програмі заходу був запланований концерт з зірками націоналістичної музики і для цього був орендований спортивний зал ATSV Langenstein. Це місце довго трималося в секреті і повідомлялося учасникам тільки по телефону. Самі власники залу нічого не знали.

Таємне зібрання було розкрите експертом по екстремізму Томасом Рамместорфером. Його повідомлення викликало хвилювання в соціальних мережах. «Я побачив запис на сторінці Фейсбуку Сабіни Шатц (парламентарії SPÖ з Mühlviertel) і негайно розповів про це власнику залу», — сказав Ауфрайтер . Він також нічого не знав про передісторію концерту.
У п’ятницю о 23.00 організаторам було відмовлено в оренді зали. Крім того, районна влада і поліція були поінформовані про інцидент. Поліція підтвердила скасування заходу.

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото:©HGM

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України