У Монголії знайшли величезні сліди динозаврів

Shinobu Ішигакі, професор з Окаямського університету науки, показує розмір сліду динозавра, який виявлений в пустелі Гобі. (Надано Окаямським університетом науки)

Як повідомляє видавництво The Asahi Shimbun, в Монголії все ще живуть динозаври. Але насправді був лише знайдений відбиток лівої стопи тварини, який знаходився в шарі землі.

Цю знахідку в пустелі Гобі, яка знаходиться на території Монголії, виявила експедиція з японських і монгольських вчених. За результатами всіх досліджень вчені зробили висновок, що цей динозавр жив у крейдовому періоді, а це більше 70 мільйонів років тому. Також вчені припускають, що слід належить травоїдному зауроподу.

Дана знахідка дуже рідкісна, адже слід в 106 сантиметрів, з чітким відбитком пазурів ще не вдавалося знайти жодним вченим. До сьогоднішнього дня максимальною знахідкою був слід розміром в 100 сентиментів.

На цьому етапі експедиція не завершується. Вчені продовжують працювати над пошуками скелета динозавра. І обіцяють найближчим часом надати не тільки фото скелета, але і повний образ тварини. Перші ескізи вже готові, але вчені поки не поспішають його опубліковувати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh