Авторські статтіНовини

У Монголії знайшли величезні сліди динозаврів

Shinobu Ішигакі, професор з Окаямського університету науки, показує розмір сліду динозавра, який виявлений в пустелі Гобі. (Надано Окаямським університетом науки)

Як повідомляє видавництво The Asahi Shimbun, в Монголії все ще живуть динозаври. Але насправді був лише знайдений відбиток лівої стопи тварини, який знаходився в шарі землі.

Цю знахідку в пустелі Гобі, яка знаходиться на території Монголії, виявила експедиція з японських і монгольських вчених. За результатами всіх досліджень вчені зробили висновок, що цей динозавр жив у крейдовому періоді, а це більше 70 мільйонів років тому. Також вчені припускають, що слід належить травоїдному зауроподу.

Дана знахідка дуже рідкісна, адже слід в 106 сантиметрів, з чітким відбитком пазурів ще не вдавалося знайти жодним вченим. До сьогоднішнього дня максимальною знахідкою був слід розміром в 100 сентиментів.

На цьому етапі експедиція не завершується. Вчені продовжують працювати над пошуками скелета динозавра. І обіцяють найближчим часом надати не тільки фото скелета, але і повний образ тварини. Перші ескізи вже готові, але вчені поки не поспішають його опубліковувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України