Духовне

У місті Новара відбулись збори священиків УГКЦ центрально-північного регіону Італії

У вівторок, 2 травня 2017 р., у місті Новара відбулись регіональні збори священиків, які душпастирюють на території центрально-північного регіону Італії. У зборах, які очолив Апостольський візитатор Владика Діонісій Ляхович та Пасторальний координатор о.Володимир Волошин, взяли участь 11 священиків на чолі із своїм регіональним координатором о.Юрієм Іванютою.

На початку зустрічі після спільної молитви Апостольський Візитатор привітав присутніх і поділився із ними духовними роздумами про переживання пасхального часу.

«Ми, що в Христа хрестилися у Христа зодягнулися. Зодягнутися в Ісуса Христа або жити у Христі – це радіти і страждати разом з Христом, умирати з ним та з ним воскресати. Основна всього діла спасіння – Любов. Бог – це Любов, і Бог так полюбив світ, що Сина свого дав, а Син став виявом Божої любові. Божу любов можна убити, поховати, закотити великий камінь до гробу, проте вона завжди воскресне. Любов – це співвідношення осіб, а не любов сама у собі. Любов сама у собі – це егоїзм. Тому Бог є Трійця, сопричастя трьох осіб у любові. Ісус спробував на собі самоту, був покинутий усіма, навіть своїм Небесним Отцем і в той момент він доходить до пекла, щоб з пекла нас вирвати, а воскресає вже тоді, коли віддає своє життя в обійми Бога Отця.

Тож наше священниче життя покликане до того, щоб його провести у сопричастю любові з іншими священиками та з усіма особами нашої парафіяльної спільноти. Отож, наші річні дворазові загальні збори, і ці регіональні є для того, щоб наша співпраця у регіоні ставала щораз тіснішою», – наголосив Владика Діонісій.

Після цього відбулося обговорення душпастирських справ УГКЦ в центрально-північному регіоні Італії, а зокрема щодо підготовки до широкомасштабного відзначення 85-річчя Голодомору у місті Мілані, запланованого на останню неділю листопада цього року.

Наступні регіональні збори заплановані за таким графіком:

8 травня 2017 р. у Мантові (північно-східний регіон Італії);

6 червня 2017 р. у Римі (центральний регіон Італії).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України