Авторські статтіДіаспора

Правила перевезення дітей в автомобілі в Італії

Ознайомтеся з правилами перевезення маленьких пасажирів в Італії.

Передусім, ці правила дбають про безпеку і комфорт дітей на дорогах.

У різних країнах Європи правила перевезення відрізняються, а також відрізняється величина штрафів, за їх недотримання.

В Італії на даний момент діють такі правила перевезення дітей в транспортному засобі:

– Діти старше 12 років незалежно від росту, можуть перевозитися в автомобілі як дорослі. Тобто на задньому або передньому сидінні, пристебнутими штатним ременем безпеки.
– Діти молодше 12 років, зростом вище 150 см можуть перевозитися на задньому сидінні машини, пристебнутими штатним ременем безпеки; на передньому сидінні, в спеціальному дитячому авто кріслі, що відповідає віку і вазі.
– Діти молодше 12 років і зростом нижче 150 см можуть перевозитися в автомобілі виключно в спеціальному дитячому утримуючому пристрої — спереду тільки в автокріслі, ззаду в автокріслі, бустері або спеціальному сидінні.

Згідно з змінами до правил перевезення дітей, заборонено перевозити дитину до 3-х років на передньому сидінні з активною передньою подушкою безпеки, в кріслі, що встановлюється проти ходу руху. Також нові правила забороняють перевіз найменших пасажирів, дітей до 3-х років, в автомобілях, не обладнаних штатними ременями безпеки, без спеціального утримуючого пристрою. Це можуть бути автомобілі, випущені до 1993 року.

На території Європи, правила схожі, але кожна країна самостійно встановлює свої норми безпеки. Тому, вирушаючи у подорож з дітьми, ознайомтеся з правилами дорожнього руху тих країн, які Ви плануєте відвідати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України