У жовтні в Фатімі відбудеться форум і проща українських мігрантів Європи

З ініціативи Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ 21-22 жовтня 2016 р. у Фатімі (Португалія) в контексті з’їзду Єпископів Східних Католицьких Церков Європи заплановано також проведення Форуму мігрантів Європи на тему: «Ініціативи Церкви та громадських організацій щодо пожвавлення духовного та суспільного життя новітніх українських мігрантів в Європі у світлі сучасних викликів». Крім того запланована у цих днях також і проща українських мігрантів Європи до Фатіми. До проведення зазначених заходів активно долучиться УГКЦ в Італії та Іспанії.

Згідно рішень останніх загальних зборів УГКЦ в Італії та Іспанії у форумі візьмуть участь 1-2 священики та 1-8 мирян-мігрантів від кожної країни. До складу Оргкомітету Форуму і Прощі від УГКЦ в Італії призначено о.Ігора Боярського (Тел: +39 328 784 8009; E-mail: igorbojarskyj@yahoo.com), а від УГКЦ в Іспанії – о. Юрія Стасюка (Тел: +34 693587987; E-mail: iurii.stasiuk@gmail.com).

Проща українських мігрантів Європи до Фатіми.

– молитовне намірення: «Мир в Україні та у світі».

– Місце і дата: Фатіма (Португалія), 22-23 жовтня 2016 р.Б.

– Учасники: парафії, церковні організації, товариства, спільноти та всі охочі (обмежень немає).

До теми:

Владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ, у відеозверненнізапросив усіх, хто цікавиться тематикою міграції в Україні, на Форум та прощу мігрантів у Фатімі.

УГКЦ оголосила велику прощу українських мігрантів Європи до Фатіми 21-22 жовтня. В рамках цієї прощі, а також Зустрічі Східних католицьких єпископів, темою якої є міграція, наша Церква проведе Форум мігрантів Європи, щоб застановитися над проблемами міграції, зберегти свою релігійну, церковну ідентичність, попрацювати над системою цінностей. Ці події відбуватимуться напередодні 100-літнього ювілею від часу об’явлення Пресвятої Богородиці дітям в Фатімі, який святкуватимуть наступного року.

Відео: pressugcc

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh