Духовне

У жовтні в Фатімі відбудеться форум і проща українських мігрантів Європи

З ініціативи Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ 21-22 жовтня 2016 р. у Фатімі (Португалія) в контексті з’їзду Єпископів Східних Католицьких Церков Європи заплановано також проведення Форуму мігрантів Європи на тему: «Ініціативи Церкви та громадських організацій щодо пожвавлення духовного та суспільного життя новітніх українських мігрантів в Європі у світлі сучасних викликів». Крім того запланована у цих днях також і проща українських мігрантів Європи до Фатіми. До проведення зазначених заходів активно долучиться УГКЦ в Італії та Іспанії.

Згідно рішень останніх загальних зборів УГКЦ в Італії та Іспанії у форумі візьмуть участь 1-2 священики та 1-8 мирян-мігрантів від кожної країни. До складу Оргкомітету Форуму і Прощі від УГКЦ в Італії призначено о.Ігора Боярського (Тел: +39 328 784 8009; E-mail: igorbojarskyj@yahoo.com), а від УГКЦ в Іспанії – о. Юрія Стасюка (Тел: +34 693587987; E-mail: iurii.stasiuk@gmail.com).

Проща українських мігрантів Європи до Фатіми.

– молитовне намірення: «Мир в Україні та у світі».

– Місце і дата: Фатіма (Португалія), 22-23 жовтня 2016 р.Б.

– Учасники: парафії, церковні організації, товариства, спільноти та всі охочі (обмежень немає).

До теми:

Владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ, у відеозверненнізапросив усіх, хто цікавиться тематикою міграції в Україні, на Форум та прощу мігрантів у Фатімі.

УГКЦ оголосила велику прощу українських мігрантів Європи до Фатіми 21-22 жовтня. В рамках цієї прощі, а також Зустрічі Східних католицьких єпископів, темою якої є міграція, наша Церква проведе Форум мігрантів Європи, щоб застановитися над проблемами міграції, зберегти свою релігійну, церковну ідентичність, попрацювати над системою цінностей. Ці події відбуватимуться напередодні 100-літнього ювілею від часу об’явлення Пресвятої Богородиці дітям в Фатімі, який святкуватимуть наступного року.

Відео: pressugcc

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.