Авторські статтіНовини

У Мілані для українців проведуть курс першої медичної допомоги

Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати курс.

Надання невідкладної допомоги потерпілому є виявом любові до ближнього, громадянським і християнським обов’язком кожного.

Будь-хто може опинитися перед потребою допомогти при ДТП, нещасному випадку на роботі, у побуті чи спорті. Коли мова йде про порятунок в таких виняткових ситуаціях, люди згадують насамперед про карету Швидкої допомоги. Але у багатьох випадках Першу допомогу потерпілому необхідно надати негайно, до приїзду лікаря. Вчасне її отримання може полегшити біль потерпілого, а часом і врятувати йому життя.

На прохання українських волонтерських організацій 13 листопада з 14.00 до 19.00 у приміщенні Генерального консульства України в Мілані, за адресою Via Ludovico di Breme, 11
20156 Milan, буде проведено курс першої медичної допомоги.

Курси Першої допомоги розраховані на навчання людей без медичної освіти, проводитиметься фахівцями італійського Центру невідкладної медицини “Dive Aid – Academy Safe Diver”. За результатами проходження курсу слухачі зможуть отримати відповідний сертифікат Azienda Regionale Emergenza Urgenza Regione Lombardia.

Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати курс.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.