Авторські статтіНовини

Глава єпископської конференції США привітав Д.Трампа з обранням

Глава Об’єднаної конференції католицьких єпископів США Архиєпископ Луїсвіллю монс. Джозеф Е. Куртц опублікував заяву, у якій привітав Дональда Трампа, а також нових конгресменів та інших держчиновників з обранням. Заява розміщена на офіційному сайті Об’єднаної конференції католицьких єпископів США.

Архиєпсикоп заявив, що голосування 8 листопада цього року було голосом сімей, які намагалися щоб їх почули. Він також наголосив, що відповідальність за зміцнення сім’ї зараз лежить на кожному американцеві.

Від імені Конференції єпископів Архиєпископ Куртц висловив сподівання на співпрацю з новообраним президентом в царині захисту людського життя від його зачаття, аж до його природнього завершення.

Від імені американського католицького єпископату, Глава Об’єднаної конференції католицьких єпископів США заявив що католицький єпископа США підтримує міграцію в США, але за умови, що така міграція не нестиме загрози американцям. Також Архиєпископ Курцт запевнив, що американський єпископат і надалі звертатиме увагу на переслідуваних християн в цілому світі, особливо на Близькому Сході. Він також висловив сподівання у співпраці з новою Адміністарцією в питаннях захисту істини про людину, про унікальність шлюбу, як союзу чоловіка і жінки.

Окрім цього Архиєпископ Куртц закликав католиків і всіх американців до подолання поділів та єдності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України