Авторські статтіТехно

З’явилися фото кросовера Chery Tiggo 7

У Мережі фотошпигуни розмістили нові фотографії кросовера Chery Tiggo 7 у незамаскованому вигляді. Фотографії з’явилися в розпорядженні китайських інформаційних агентств.

Абсолютно новий китайський SUV Chery Tiggo 7 з’явився під час проходження дорожніх тестів на автотрасах Китаю, завдяки роботі автомобільних папарацці знімки з’явилися у вільному доступі. Новинку побудували на основі платформи TX, раніше кросовер неодноразово з’являвся на китайських автотрасах, а виробник вже показував початкові ескізи нового автомобіля.

Під капотом у флагманського Chery Tiggo 7 з’явиться один з двох заново розроблених двигунів – або дволітровий «атмосферник», що працює на бензині, або півторалітровий турбований агрегат. В якості коробки передач виступить шестишвидкісна автоматична трансмісія, або варіатор, можлива вартість новинки складе в межах від 130 до 170 тисяч юанів. Презентація кросовера відбудеться під час автомобільного салону в Пекіні, який пройде в жовтні поточного року, на ту ж дату заплановано старт продажів.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України