Авторські статтіТехно

Концерн BMW підтвердив випуск нового родстера BMW i8

У рамках звітної прес-конференції в Мюнхені директор концерну BMW Group Харальд Крюгер заявив про плани представити в 2018 році нову розробку — гібридний родстер BMW i8, а до кінця 2016 року автоконцерн випустить нову модифікацію електрокара BMW i3.

 «Фішками» BMW i8 стануть велика кількість інноваційних технічних рішень і надзвичайно стильний дизайн. Кузов нового родстера від BMW випустять з над-легкого і міцного вуглеводневого волокна, завдяки чому суттєво знизитися витрата палива без шкоди для потужності. Автомобіль оснастять системою автоматизованого водіння і гібридним двигуном з літій-іонною батареєю.

У другій половині 2016 року автоконцерн також планує випустити оновлену модель «гібрида» BMW i3. За словами Крюгера, основний акцент зроблять на удосконалення силової установки BMW i3 і програмного забезпечення машини. Крім того, в автомобіль встановлять літій-іонні акумуляторні батареї більшої потужності. Передбачається, що всі ці зміни дозволять збільшити запас ходу авто приблизно на 50%.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України