Авторські статтіТехно

У мережі з’явилися перші фото смарт-годинників від HTC

Вже протягом останніх двох років у мережі ходить інформація про те, що розробники компанії HTC працюють над створенням власних смарт-годинників. Напередодні в інтернеті з’явилися перші фото передбачуваної новинки.

З опублікованих фото видно, що смарт-годинник HTC має круглу форму. Екран нового пристрою має розширення 360 на 360 пікселів. Також на тильній частині годинника можна помітити логотип компанії Under Armour, що є відомим виробником спортивного одягу. Фахівці відзначають, що даним логотипом на корпусі годинника позначають наявність датчика серцевого ритму.

В цілому, смарт-годинник HTC стилізований під спортивний стиль. В якості оригінального дизайну, розробники вирішили вставити обертовий безель.

Однак деякі експерти поділилися своїми сумнівами щодо опублікованих фото. Вони вважають, що на фото зображені годинники, над якими ще два роки тому працювали розробники компанії, проте проект був згорнутий з невідомих причин. Шанувальники гаджетів компанії HTC все ж сподіваються на достовірність даних фото.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України