Телескоп «Хаббл» розкрив таємницю галактики NGC 278

Телескоп «Хаббл» допоміг вченим розкрити таємницю галактики NGC 278, яка розташована в сузір’ї Кассіопеї. Дослідники відзначають, вони встановили причини, через які центр скупчення є яскравим, а його околиці темними.

За словами вчених, NGC 278 пережила зіткнення з більш маленькою галактикою, в результаті чого в центрі першої утворилося велике скупчення нейтрального газу. Саме він запустивш процес активного утворення нових зірок, якого не повинно бути в нормальних умовах.

Телескоп «Хаббл» зміг зафіксувати цю галактику з нового ракурсу, що дозволило вченим розкрити її таємниці. Дослідники запевняють, весь матеріал, більш маленької галактики, яка зіткнулася з NGC 278, розділився на дві частини: нейтральний газ та інші речовини. Останні були витіснені у віддалені райони. А перший скупчився в центрі NGC 278 і сприяв процесу формування нових зірок.

Вчені зазначають, що ця загадка була відкрита в 1990 році, і тільки зараз була знайда на неї відповідь. Крім того, дослідники упевнені, нова інформація дозволила людству зрозуміти, як відбувалося формування всього Всесвіту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh