Авторські статтіНовини

Телескоп «Хаббл» розкрив таємницю галактики NGC 278

Телескоп «Хаббл» допоміг вченим розкрити таємницю галактики NGC 278, яка розташована в сузір’ї Кассіопеї. Дослідники відзначають, вони встановили причини, через які центр скупчення є яскравим, а його околиці темними.

За словами вчених, NGC 278 пережила зіткнення з більш маленькою галактикою, в результаті чого в центрі першої утворилося велике скупчення нейтрального газу. Саме він запустивш процес активного утворення нових зірок, якого не повинно бути в нормальних умовах.

Телескоп «Хаббл» зміг зафіксувати цю галактику з нового ракурсу, що дозволило вченим розкрити її таємниці. Дослідники запевняють, весь матеріал, більш маленької галактики, яка зіткнулася з NGC 278, розділився на дві частини: нейтральний газ та інші речовини. Останні були витіснені у віддалені райони. А перший скупчився в центрі NGC 278 і сприяв процесу формування нових зірок.

Вчені зазначають, що ця загадка була відкрита в 1990 році, і тільки зараз була знайда на неї відповідь. Крім того, дослідники упевнені, нова інформація дозволила людству зрозуміти, як відбувалося формування всього Всесвіту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України