Авторські статтіТехно

З’явилися фотографії оновленого хетчбека Mazda 3

Оновлений хетчбек Mazda 3 вже почав надходити до японських дилерів, про що свідчать «живі» фотографії новинки, опубліковані в Глобальній мережі. Знімки, що з’явилися в Інтернеті, докладно показують деякі деталі автомобіля.

 

Дивлячись на фотографії оновленого хетчбека Mazda 3 можна побачити, що новинка обзавелася злегка видозміненими гратами радіатора, рестайлінговими фарами, протитуманними ліхтарями і бамперами. За останніми даними автомобіль постане перед широкого публікою в найближчі дні.

Японські автомобільні оглядачі повідомляють, що новий хетч Mazda 3 може стати першим серійним транспортним засобом компанії, який обладнають системою GVC (G-Vectoring Control). Вона призначений для полегшення водіння машини за рахунок інтелектуального обмеження крутного моменту, завдяки якому зберігається стійкість транспортного засобу на дорозі.

До речі, поки немає офіційних даних про те, коли оновлений хетчбек Mazda 3 вийде за межі японського ринку. Нагадаємо, що нинішня версія машини реалізується на території Росії з двигунами на вибір, з 1,5-літровим, продуктивністю 120 кінських сил, а також зі 104-сильним двигуном об’ємом 1,6 літра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України