Авторські статтіТехно

З’явилося фото оновленого Ford Focus

У Мережі з’явилися фото оновленого Ford Focus. Судячи по знімках, новий Focus буде ширше і довше попередніх модифікацій.

Оновлений Ford Focus надійде у продаж не раніше 2018 року, але папараці вдалося зробити кілька знімків однієї з найпопулярніших моделей від Ford.

Виходячи з опублікованих знімків, можна припустити, що конструктори Ford вирішили не експериментувати і оновили дизайн Focus у відповідності із загальносвітовими трендами автомобілебудування, тому кузов вийшов досить двозначним, з плавними лініями без різких переходів, або яскраво виражених елементів. Габарити Focus помітно збільшилися як в довжину, так і в ширину, з чого можна зробити висновок, що і салон нового Ford буде набагато просторіший, ніж у попередників цього модельного ряду.

Поки автомобільні експерти залишаються в невіданні щодо змін силових агрегатів Focus, які ймовірно впроваджені розробниками від Ford. Не виключено, що через збільшення габаритів транспортного засобу, конструктори оснастять новий Focus більш потужним двигуном і вдосконаленою системою гальмування. Втім, конкретні відомості про Ford Focus будуть ближче до 2018 року, на який запланована офіційна презентація автомобіля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України