На погоджувальній нараді виник конфлікт між Герасимовим та Тимошенко через розвал українського війська

Сьогодні на Погоджувальній раді парламенту між головою фракції БПП Артуром Герасимовим і лідером партії «ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко виник конфлікт. Герасимов нагадав своїм колегам про те, що Тимошенко разом з Януковичем винні в розвалі української армії, яку довелося відновлювати з 2014 року, а також накопичення зовнішнього боргу. Тимошенко традиційно безсовісно спростувала очевидний факт, і пригрозила Герасимову судом. Про це у своєму блозі розповідає політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, що про борги Тимошенко, які ми виплачуємо і донині, сказано вже досить багато. Саме час нагадати Тимошенко про шкоду Тимошенко оборонному сектору, який Тимошенко активно послаблювала в інтересах Росії для отримання власної фінансової вигоди. За словами аналітика, в словах Герасимова немає неправди. Зброя, яку було розпродано за часів прем’єрства Тимошенко з 2007 по 2009 рік, а після і при Януковичі вражає своїми масштабами. Продано: 167 БТР, БМП, БТР, 57 вертольотів, 67 літаків, 27 танків, 5237 ракетних і артилерійських систем, 1389 автомобілів, 525840 автоматів, понад 144 млн боєприпасів.

Павло Нусс пише, що в 2009-2010 році, коли міністром оборони був Іващенко, продано: 72 БТР, БМП, БТР, 16 вертольотів, 33 літаків, 128 танків, 775 ракетних і артилерійських систем, 177 автомобілів, 97 669 автоматів, понад 40 млн боєприпасів. Аналітик підкреслює, не потрібно забувати про те, що в 2014 році під час засідання РНБО та ж Тимошенко наполягала не чинити опір російському агресору. А тепер вона погрожує судом за правду, хоча насправді потрібно судити самого лідера «ВО «Батьківщина», за її капітулянську позицію, за відчутні скорочення бюджетного фінансування армії у 2008 році, за послідовну політику шкідницького роззброєння армії, за кабальну газові угоду з Путіним. Найбільш відчутних втрат, що Тимошенко завдала Україні, в результаті чого і стала можлива агресія Росії, так це її саботаж підготовки ПДЧ для вступу в НАТО.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh