Перебуваючи в Україні, Меркель побажала швидкого одужання Каті і сама хотіла зробити фото з футболкою, а вже через 4 дні Каті не стало

Канцлер ФРН Ангела Меркель чотири дні тому уважно слухала і цікавилася ситуацією в Україні з питань безпеки від кібербезпеки на виборах і прифронтових територіях, інформаційної безпеки до фізичної безпеки для активістів. Про це у своєму блозі пише координатор виборчий програм громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

Вона розповідає, що німці беруть на лікування і оплачують за державний рахунок реабілітацію не тільки військових, але і активістів, на яких було скоєно замах. Під час спілкування з представниками громадських організацій в Україні Ангела Меркель побажала швидкого одужання Каті Гандзюк і сама хотіла зробити фото з футболкою, поширюючи дипломатичною мовою повідомлення.

Ольга Айвазовська пише, дуже шкода, але Каті з учорашнього дня не стало. Це також символ болю і боротьби за справедливість. Ольга Айвазовська зазначає, що вона не знала особисто Катю Гандзюк, але ця жінка своїми життями після замаху не дала зламати долю і незаконно звинуватити першого затриманого. Питання про замовників досі без відповіді.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh