Авторські статтіТехно

У мережі показали фотографії іміджевого флагмана Gionee M2017

В Китайській мережі мікроблогів Weibo показані фотографії нового смартфона Gionee M2017, який ще офіційно не демонструвався виробником. У специфікаціях, що додаються до знімків мобільного пристрою говориться, що він є іміджевим флагманом.

Китайські інсайдери стверджують, що навіть судячи по назві смартфона Gionee M2017 вже можна вважати, що його реліз очікується в наступному році. Відомо, що «начинка» мобільного пристрою знаходиться в металевому корпусі, однак немає даних щодо його товщини. Апарат цікавий своїм енергоносієм, так як виробник наділив гаджет акумуляторною батареєю, ємність якої становить цілих 7 000 мАг.

Смартфон Gionee M2017 отримав 5,7-дюймовий AMOLED-дисплей з вигнутими краями, як у Samsung S7 Edge. На борту мобільного пристрою знаходяться 6 ГБ ОЗУ, інтегроване сховище даних обсягом 128 ГБ, процесор MediaTek, модель якого поки не озвучується. Також відомо, що апарат отримав дві камери на задній стороні з матрицями на 12 і 13 мегапікселів. Спереду ж є 13-мегапіксельна «фронталка», яка робить якісні знімки, але не має спалаху. З яким цінником гаджет вийде на ринок, зараз ніхто не повідомляє.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України