У мережі назвали жлобством використання Зеленським літака «Шахтаря» для вивезення другої партії туристів з КНР

Заголовки типу «Шахтар» під контролем Зеленського готує політ у Ухань» вже якось дуже віддають якимось державним жлобством. У тому, що ФК «Шахтар» запропонував свій літак для евакуації залишилися в Ухані громадян України, немає нічого поганого. Навіть навпаки. Це асиметрична відповідь тим, кому більше до душі співати гімни у львівській лікарні і закидати камінням автобуси в Нових Санжарах. Але чому приватний футбольний клуб бере на себе функції держави з порятунку співгромадян, зрозуміти складно. Можливо, у Гончарука гроші закінчилися.

Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Капустін.

Він відзначає, навіть тут держава вирішила заощадити пару копійок, продовжує вперто крокувати «новосанжарським граблям». Тобто, не доповідає про те, скільки громадян України планується вивезти з Китаю. Не каже, який стан їх здоров’я? Де вони будуть розташовані? І найголовніше – чому для того, щоб провести одну евакуацію громадян України у Зеленського і Ко не знайшлося ні коштів, ні літаків?

Капустін підкреслює, якщо є такі проблеми зі сторонніми бортами, то в розпорядженні глави держави є цілих три літаки: Airbus A319-115, реєстраційний номер UR-ABA, випущений в 2007 році, Ан-148-100В, реєстраційний номер UR-UKR, випущений в 2011 році, Ан-74ТК-300Д, реєстраційний номер UR-AWB, випущений в 2001 році. Куди більш іміджевою історією для Зеленського не була б симетрична відповідь Ахметову ФК «Шахтар» і відправлення в Китай одного з цих бортів. І щодо ризиків заразитися якби немає питань. Тому що літак, який вивіз з Китаю першу партію евакуйованих, після дезінфекції спокійно повіз туристів в Єгипет.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh