Авторські статті

У мережі назвали жлобством використання Зеленським літака «Шахтаря» для вивезення другої партії туристів з КНР

Заголовки типу «Шахтар» під контролем Зеленського готує політ у Ухань» вже якось дуже віддають якимось державним жлобством. У тому, що ФК «Шахтар» запропонував свій літак для евакуації залишилися в Ухані громадян України, немає нічого поганого. Навіть навпаки. Це асиметрична відповідь тим, кому більше до душі співати гімни у львівській лікарні і закидати камінням автобуси в Нових Санжарах. Але чому приватний футбольний клуб бере на себе функції держави з порятунку співгромадян, зрозуміти складно. Можливо, у Гончарука гроші закінчилися.

Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Капустін.

Він відзначає, навіть тут держава вирішила заощадити пару копійок, продовжує вперто крокувати «новосанжарським граблям». Тобто, не доповідає про те, скільки громадян України планується вивезти з Китаю. Не каже, який стан їх здоров’я? Де вони будуть розташовані? І найголовніше – чому для того, щоб провести одну евакуацію громадян України у Зеленського і Ко не знайшлося ні коштів, ні літаків?

Капустін підкреслює, якщо є такі проблеми зі сторонніми бортами, то в розпорядженні глави держави є цілих три літаки: Airbus A319-115, реєстраційний номер UR-ABA, випущений в 2007 році, Ан-148-100В, реєстраційний номер UR-UKR, випущений в 2011 році, Ан-74ТК-300Д, реєстраційний номер UR-AWB, випущений в 2001 році. Куди більш іміджевою історією для Зеленського не була б симетрична відповідь Ахметову ФК «Шахтар» і відправлення в Китай одного з цих бортів. І щодо ризиків заразитися якби немає питань. Тому що літак, який вивіз з Китаю першу партію евакуйованих, після дезінфекції спокійно повіз туристів в Єгипет.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України