Авторські статтіПолітика

Андрій Парубій закликав об’єднатися всім політичним силам України

“У МЕНЯ ПАНЫКА, Я УМИВАЮ РУКИ!” Наконец они поняли, что все очень и очень серьезно…

Голова Верховної Андрій Парубій закликає лідерів парламентських політичних сил підписати «Акт безпеки та відповідальності», щоб не дестабілізувати Україну.

Про це він сказавши на погоджувальній раді Верховної Ради.

«Нашу державу, яка постійно воює намагаються знищити зсередини. Це все не якісь фантазії. Ви подивіться на наших найближчих сусідів – Молдову, де вчора здобув перемогу проросійський кандидат. Яке його перше звернення? Дострокові вибори», – сказав Парубій.

Він зазначив, що багато років Молдова йшла до того, щоб проєвропейська більшість з’явилося в парламенті, а як тільки з’явилася проєвропейська більшість, «країна була кинута в дестабілізацію, домоглися дострокових виборів парламенту, потім виборів президента – і ми бачимо, як країну просто розгорнули на інший вектор».

«Ми це вже бачили у нашій історії.

І це все робиться іноді з нашої мовчазної згоди, а іноді від того, що ми крізь політику не вміємо бачити Україну і не розуміємо, що більше треба відповідальності в країні, яка веде військові дії і захищає свою незалежність», – сказав спікер.

«І я хочу зараз публічно звернути з тією пропозицією, з якою я звертався на нашому нараді з європарламентарями: політичні сили державного характеру в Україні – не залежно від того, чи знаходяться вони в коаліції чи в опозиції, – ми повинні продемонструвати суспільству, і нашим зовнішнім партнерам, що, незважаючи на наші розбіжності, які є або в економічних питаннях, чи в питаннях соціальних – але в деяких питаннях, зокрема в таких, як безпека, ми маємо одну позицію і будемо стояти плече до плеча», – заявивши він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.