Авторські статтіДіаспора

Міністерство праці Італії підготувало квоти для сезонних працівників на 2017 рік

Міністерство праці підготувало попередній проект Декрету про потоки робочої сили з-за кордону у 2017-му році.

Остаточну редакцію тексту буде опубліковано в Офіційному урядовому віснику через кілька днів, однак запрограмовані цифри вже відомі.

Найбільша кількість квот призначена для конвертації посвідок на проживання, значна їх частина призначена для робітників, зайнятих на сезонних роботах.

Італійський уряд продовжує тримати закритими кордони для нових іноземних працівників, які бажають влитися в італійський ринок праці, дозволяючи лише в’їзд на сезонні роботи.

декрут флуссі- 2017 передбачає  30 850 квот. Ось як вони поділені:

Нові в’їзди на роботу в Італію

– 17000 квот призначені для сезонних робітників, які будуть зайняті в сільському господарстві, туристичному та готельному секторах (2000 з них зарезервовані для запитів на багаторічні сезонні в’їзди), громадян країн Албанії, Алжиру, Боснії і Герцеговини, Південної Кореї, Кот-д’Івуар, Єгипту, Ефіопії, колишньої Югославської Республіки Македонії, Філіппін, Гамбії, Гани, Японії, Індії, Косово, Марокко, Маврикія, Молдови, Чорногорії , Нігеру, Нігерії, Пакистану, Сенегалу, Сербії, Шрі-Ланка, Україна, Тунісу, Судану. Громадянство не має значення, якщо іноземець вже працював в Італії у попередні роки;

– 500 квот для несезонних працівників, які закінчили в країні походження одну з програм освіти і професійної підготовки, відповідно до ст. 23 Зведеного закону про імміграцію;

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.