У Македонії австрійського канцлера вітали прапором Латвії

Федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц знаходиться в Македонії, де провів зустріч з прем’єр-міністром держави Зораном Заєвим. Основною темою розмови між державними діячами ставши майбутній референдум, який призначив македонський парламент для вирішення питання зміни назви держави, а також питання вступу Македонії до НАТО та Європейський союз. Відбудеться вона 30 вересня.

«Угода між Македонією та Грецією в суперечці про приналежність назви держави може вплинути на подальший позитивний розвиток подій в регіоні», — сказав Курц на спільній прес-конференції. Федеральний канцлер висловив сподівання, що на референдумі буде висока явка і всі питання, поставлені на голосування, будуть прийняті населенням Македонії. «Позитивні рішення збільшить шанси на європейські перспективи Македонії. Ми хочемо бачити Македонію в Європейському союзі», — сказав канцлер.
Прем’єр-міністр Македонії у свою чергу подякував канцлеру за підтримку в переговорах з Грецією і в планах вступу країни в Європейський союз.

Візит австрійського канцлера в Скоп’є пройшов у позитивному ключі. Однак стався невеликий казус. Перед будівлею уряду Македонії у ході урочистої зустрічі Себастьяна Курця замість австрійського прапора було піднято прапор Латвії. Два прапора між собою схожі, кожен з них має дві «червоні смуги» і білу смугу посередині. Однак прапор Австрійської республіки розділений на три рівні частини, в той час як біла смуга латвійського прапора більш вузька (співвідношення смуг прапора Латвії — 2:1:2), так і колір крайніх смуг зовсім не червоний, а карміновий.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh