Авторські статтіФотогалерея

Наречена Ді Капріо показалася без косметики. Фото

Сперечаємося, ви не думали, що топ-моделі можуть так виглядати…

Ще рік назад ім’я Каміли Морроне можна було почути хіба що у вузькій модельної тусовці. Нині ж дівчину називають прийомною дочкою Аль-Пачіно (у її мами Люсіли Сола роман з голлівудським серцеїдом), найкрасивішою аргентинської моделлю і… нареченою Леонардо Ді Капріо.

Але одне про неї можна сказати точно. Каміла – дівчина без комплексів. Ще нещодавно красуня, раптово прославилася на весь світ, позувала в микробикини, тепер же показалася без макіяжу.

Это надо видеть: невеста Ди Каприо показалась без косметики

На фотографії, яку модель поділилася з підписниками в Instagram, Камілі не даті більше 17 років. Ідеальна шкіра, забавні веснянки і величезні карі очі, які, мабуть, і підкорили красеня Лео.

Без косметики Каміла виглядає навіть краще, ніж з ідеальним вечірнім мейком. Шанувальники були настільки захоплені, що не змогли утриматися від коментарів.

«Каміла, ти вогонь! Найкрасивіша», «Розумію, чому Лео закохався. Справжня природна», «Найкраща», – писали вони.

Цікаво, що 20-річна дівчина не раз зізнавалася, що, незважаючи на специфіку своєї роботи, майже не використовує косметику в звичайному житті. І саме це їй допомогло зберегти молодість і свіжість шкіри…

Нагадаємо, про роман Ді Капріо і Каміли заговорили навесні цього року, а вже влітку стало зрозуміло, що актор серйозно закоханий. Він не тільки проводить з Морроне всі вільні вихідні, але й познайомився з майбутньою тещею.

Это надо видеть: невеста Ди Каприо показалась без косметики

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України