У Львові хочуть назвати одну з вулиць на честь Папи Римського Івана Павла ІІ

Політики та громадські активісти Львова звернулися до міського голови Андрія Садового із закликом перейменувати одну з вулиць міста на честь Папи Римського Івана Павла ІІ. Відповідне звернення меру 17 серпня подали Львівська обласна організація партії «Українське об?єднання патріотів – УКРОП», громадські організації «ВАРТА-700» та «Економічний бойкотний рух». Ініціатори перейменування переконані, що в такий спосіб громадськість Львівщини задекларує готовність до взаєморозуміння між українським та польським народами, попри намагання деяких політиків неоднозначно трактувати певні історичні події.

У зверненні наголошується, що Святий Іван Павло ІІ, який мав українське коріння, як для поляків, так і для українців є символом доброчесності, оптимізму, людяності, любові до ближнього. Відтак пропозиція назвати його ім’ям одну з вулиць Львова є закликом до порозуміння поміж простими людьми по обидва боки українсько-польського кордону.

«Така позиція львів’ян продемонструвала б вірність рішенням ІІ Ватиканського собору, що з’єднав православний схід, зокрема Українську церкву з Католицькою церквою, у 1962 році, коли представники церков зібралась заради духовного об’єднання, оновлення світу», – йдеться у документі.

Автори звернення закликали представників релігійних громад, громадськість Львова та інші політичні сили підтримати цю ідею.

Як відомо, у червні 2001 року Папа Римський Іван Павло ІІ відвідав Україну.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh