Авторські статтіНовини

У Лівані археологи виявили стародавнє кладовище

У Лівані археологи виявили стародавнє кладовище. Воно було виявлено під час робіт по будівництву нового корпусу готеля у місті Батрун. Про це повідомляється в місцевих новинних джерелах.

Археологи, що представляють Генеральне управління Лівану старожитностей, повідомили про знахідку, зроблену в місті Батрун. Тут під час будівництва нового корпусу готелю виявлено стародавнє кладовище. Вчені уточнили, що мова йде про 17 могил з останками людей, які жили в II – III століттях нашої ери. Тобто поховання відносяться до того часу, коли на території нинішнього Лівану правила Римська імперія.

На даний момент археологи оцінюють вік поховань за його типом. Всі покійні в могилах знаходилися в ерев’яних трунах. Крім цього вчені отримали «підказки» завдяки знайденим керамічним виробам, монеті і залізного кільця. Також дослідники нагадали, що нещодавно недалеко від стародавнього кладовища був виявлений некрополь часів Римської імперії. Передбачається, що вони є одним кладовищем, частини якого поступово знаходяться сучасними людьми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України