У Лівані археологи виявили стародавнє кладовище

У Лівані археологи виявили стародавнє кладовище. Воно було виявлено під час робіт по будівництву нового корпусу готеля у місті Батрун. Про це повідомляється в місцевих новинних джерелах.

Археологи, що представляють Генеральне управління Лівану старожитностей, повідомили про знахідку, зроблену в місті Батрун. Тут під час будівництва нового корпусу готелю виявлено стародавнє кладовище. Вчені уточнили, що мова йде про 17 могил з останками людей, які жили в II – III століттях нашої ери. Тобто поховання відносяться до того часу, коли на території нинішнього Лівану правила Римська імперія.

На даний момент археологи оцінюють вік поховань за його типом. Всі покійні в могилах знаходилися в ерев’яних трунах. Крім цього вчені отримали «підказки» завдяки знайденим керамічним виробам, монеті і залізного кільця. Також дослідники нагадали, що нещодавно недалеко від стародавнього кладовища був виявлений некрополь часів Римської імперії. Передбачається, що вони є одним кладовищем, частини якого поступово знаходяться сучасними людьми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh