НовиниТехно

Новий монітор від Philips представлений громадськості

Нова розробка співробітників компанії Philips – сучасний монітор для персональних компютерів, був представлений потенційному споживачеві. Модель назвали Philips 328P6VJEB і її головною особливістю є ультрависока якість зображення.

Застосовувана технологія називається UltraColor. З її допомогою користувач зможе отримати доступ до 95% відображення всіх кольорів простору NTSC. Щоб спростити роботу з картинками, була використана ще одна функція, яка отримала назву SmartImage. З її допомогою можна проаналізувати вміст для подальшої оптимізації його характеристик.

Розмір представленого монітора дорівнює 31,5 дюймам. З його допомогою можна детально розглядати зображення з максимальним розширенням в 3840х2160. Піксель відгукується лише за 4 мс. Кут огляду дорівнює як для діагоналі, так і для вертикалі 178 градусів.

Розробники зуміли встановити в моніторі засоби для зчитування інформації зі знімних носіїв, пару динаміків і особливу технологію, здатну знизити втому очей під час роботи. Новий винахід може успішно застосовуватися фахівцями, які працюють з 3D графікою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України