Новий монітор від Philips представлений громадськості

Нова розробка співробітників компанії Philips – сучасний монітор для персональних компютерів, був представлений потенційному споживачеві. Модель назвали Philips 328P6VJEB і її головною особливістю є ультрависока якість зображення.

Застосовувана технологія називається UltraColor. З її допомогою користувач зможе отримати доступ до 95% відображення всіх кольорів простору NTSC. Щоб спростити роботу з картинками, була використана ще одна функція, яка отримала назву SmartImage. З її допомогою можна проаналізувати вміст для подальшої оптимізації його характеристик.

Розмір представленого монітора дорівнює 31,5 дюймам. З його допомогою можна детально розглядати зображення з максимальним розширенням в 3840х2160. Піксель відгукується лише за 4 мс. Кут огляду дорівнює як для діагоналі, так і для вертикалі 178 градусів.

Розробники зуміли встановити в моніторі засоби для зчитування інформації зі знімних носіїв, пару динаміків і особливу технологію, здатну знизити втому очей під час роботи. Новий винахід може успішно застосовуватися фахівцями, які працюють з 3D графікою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh