У Лисичанську прикордонники-зв’язківці зі складу Об’єднаних сил удосконалили навички використання сучасної техніки

З метою покращення теоретичних знань та вмінь персоналу на базі Лисичанського прикордонного загону зі складу Об’єднаних сил проведено навчально-практичні збори із військовослужбовцями підрозділів зв’язку.

З реформуванням сектору безпеки і оборони України у сфері євроатлантичної інтеграції в Держприкордонслужбі впроваджено передові інформаційні технології в уніфіковану систему планування та управління діями  органів та підрозділів в умовах ведення бойових дій. Якісне функціонування цієї системи потребує сучасного телекомунікаційного обладнання та високого рівня підготовки фахівців зв’язку.

Так, днями з метою покращення теоретичних знань та вмінь персоналу на базі Лисичанського прикордонного загону зі складу Об’єднаних сил проведено навчально-практичні збори із військовослужбовцями підрозділів зв’язку.

У ході зборів представники ТОВ «Радіо Сатком Груп» провели для військовослужбовців заняття з особливостей використання  високоякісних та багатофункціональних засобів зв’язку, що повністю сумісні з радіозасобами країн-членів НАТО.

Зокрема зв’язківці провели тренування з порядку розгортання радіостанцій, організації радіозв’язку як на близьких, так і на далеких відстанях, прийняття, передачі текстових та голосових повідомлень із використанням електронної пошти. Також прикордонники закріпили свої практичні навички з порядку ведення зв’язку, контролю за радіообміном та протидії перешкодам противника.

Постійне підвищення професійних якостей прикордонниками дає змогу ефективно використовувати техніку зв’язку під час виконання бойових завдань та дозволяє здійснювати надійний обмін даними, гарантовано передати дані в умовах активного використання противником засобів радіоелектронної боротьби.

У Лисичанську прикордонники-зв’язківці зі складу Об’єднаних сил удосконалили навички використання сучасної технікиУ Лисичанську прикордонники-зв’язківці зі складу Об’єднаних сил удосконалили навички використання сучасної техніки

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh