Red Dead Redemption 2 вийде на ПК

В резюме колишнього співробітника Rockstar виявили пункт про роботу над PC-версією ігрового бестселера.

Коли Red Dead Redemption 2 вийшла на консолях, багато прихильників ігор на ПК задумалися про покупку PlayStation. Але вже в 2016 році з’єднання явилася надія: з резюме програміста Rockstar Physics дізналися про розробка портований версії гри.

Минула витік була не випадковою – вже другий співробітник ігровий компанії вказує на створення нової версії ігрового вестерну. Що примітно, працівник пішов їх компанії за два роки до релізу RDR 2 на консолях. Це говорити про ті, що спочатку гра повинна була стати мультиплатформеному.

Варто відзначити, що ігрове співтовариство не сумнівалося в лояльності Rockstar Games до прихильників комп’ютерів. Так, минулі версії Grand Theft Auto дебютували на консолях, але через деякий час, приходили на ПК, обростаючи поліпшеннями і доповненнями.

Нагадаємо, RDR 2 вийшла наприкінці минулого року, ставши самим яскравим ігровим подією – на даний момент гра принесла розробників $725 мільйонів. Якщо Red Dead Redemption 2 вийде на ПК, то доходи Rockstar багаторазово зростуть.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh