Авторські статтіТехно

У квітні Alibaba представить свій перший “розумний” автомобіль

У квітні Alibaba і SAIC представить свій перший “розумний” автомобіль Roewe City. Презентація може пройти в рамках виставки в Пекіні.

Найбільша інтернет-компанія КНР Alibaba Group має намір вже у квітні поточного року представити громадськості свій перший “розумний” автомобіль, розроблений спільно з Shanghai Automotive Industry Corporation (SAIC). Про це розказала газета R?nm?n R?b?o, зазначивши, що дебют новинки, що отримала назву Roewe City, може відбутися на виставці в Пекіні.

На сьогоднішній день всі подробиці про модель ретельно приховуються виробником, проте вже відомо, що вона отримає дуже ємну і економну батарею. За словами інженерів, всього 20% заряду акумулятора достатньо, щоб машина подолала 160 тисяч кілометрів. Крім того, вона зможе взаємодіяти з іншими транспортними засобами.

На сьогоднішній день над проектом працюють понад 800 провідних вчених. Roewe City вже обзавелася безліччю сучасних технологій, серед яких вбудований комп’ютер з сенсорним дисплеєм, набір засобів комунікації, автономне керування і так далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України