Авторські статтіТехно

У космосі виявлено сліди кисню

Вчені постійно займаються пошуками планет, куди людина може переселитися з Землі. Так, дослідники виявили в далекій галактиці сліди кисню.

Група вчених під керівництвом японця Такуя Хасімото займалася пошуками в космосі місць, куди людина могла б переселитися з Землі. Так, використовуючи радіотелескоп їм вдалося знайті сліди кисню в одній із самих далеких галактик MACS1149-JD1, яка розташована на відстані 13,28 мільярда світлових років від нашої планети. Для проведення свого дослідження фахівці використовували радіотелескоп ALMA і оптичний телескоп Very Large Telescope (VLT).

Встановлено, що в цій галактиці формування зірок сталося через 250 років після Великого Вибуху, хоча раніше точну дату їх розвитку встановити було неможливо. Такуя Хасімото заявивши, що виявлення кисню на такій далекій відстані від Землі розсовує межі дослідження космосу. Вчений зізнався, що таке відкриття його дуже схвилювало, адже воно може перевернути раніше існуючі догми. Результати свого дослідження міжнародна група вчених розмістила в спеціальному науковому виданні Science Daily.

Нагадаємо, що раніше вчені вже знаходили сліди кисню на відстані 13,1 мільярда світлових років. Для проведення даного дослідження також використовувався телескоп ALMA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.