У Києві вперше відбувся марш правих з гаслами лівих

У Києві закінчився широко розрекламований марш націоналістів «За Україну без олігархів». В результаті маршу Тягнибок і компанія отримали хороший піар, їм під владу хочеться, тому вони і проти марсіанського вторгнення марш організовують, якщо треба буде. При цьому ні Тягнибок ніхто інший сьогодні не сказав, що таких же олігархів повно в США, Німеччині, Австрії, Франції, Італії, Англії, Японії, Китаї, Бельгії і далі – скрізь. Адже справа не в самому існуванні олігархів, а в тому, як у країні виписано правила гри, за якими живуть і працюють ці бізнесмени. Щоб вони, працюючи на себе – на суспільство теж працювали. Як у США, Німеччині, Австрії і далі – скрізь. Про це у своєму блозі пише український блогер Павло Правий.

За його словами, є деякі країни, в яких олігархів дійсно немає – у Венесуелі, Північній Кореї, Таджикистані, Кубі. Всім тим українцям, які сумують за Радянським Союзом, хто волає, що треба все «відняти і поділити» і що земля-заводи-фабрики-газети-телебачення повинні бути виключно державними – відповідь окрема.

Блогер зазначає, що таким людям не потрібно називати себе «правими», нема чого дурити ні себе, ні людей, тому що вони звичайні комуністи, або в кращому випадку – класичні національно-соціалісти. «Я в соціалізмі вже пожив. Більше не хочу. Тим більше – в «національному», – резюмував Павло Правий.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh