Авторські статті

У Києві вперше відбувся марш правих з гаслами лівих

У Києві закінчився широко розрекламований марш націоналістів «За Україну без олігархів». В результаті маршу Тягнибок і компанія отримали хороший піар, їм під владу хочеться, тому вони і проти марсіанського вторгнення марш організовують, якщо треба буде. При цьому ні Тягнибок ніхто інший сьогодні не сказав, що таких же олігархів повно в США, Німеччині, Австрії, Франції, Італії, Англії, Японії, Китаї, Бельгії і далі – скрізь. Адже справа не в самому існуванні олігархів, а в тому, як у країні виписано правила гри, за якими живуть і працюють ці бізнесмени. Щоб вони, працюючи на себе – на суспільство теж працювали. Як у США, Німеччині, Австрії і далі – скрізь. Про це у своєму блозі пише український блогер Павло Правий.

За його словами, є деякі країни, в яких олігархів дійсно немає – у Венесуелі, Північній Кореї, Таджикистані, Кубі. Всім тим українцям, які сумують за Радянським Союзом, хто волає, що треба все «відняти і поділити» і що земля-заводи-фабрики-газети-телебачення повинні бути виключно державними – відповідь окрема.

Блогер зазначає, що таким людям не потрібно називати себе «правими», нема чого дурити ні себе, ні людей, тому що вони звичайні комуністи, або в кращому випадку – класичні національно-соціалісти. «Я в соціалізмі вже пожив. Більше не хочу. Тим більше – в «національному», – резюмував Павло Правий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України