Авторські статтіДуховне

У Києві відкрили мурал Івана Павла II

В українській столиці, у Печерському районі, відкрито вулицю Івана Павла II та мурал із зображенням Папи-поляка. Учасники урочистості наголошували на важливості повчань Івана Павла II для сучасної України і для польсько-українських відносин.

Папа Римський Іван Павло II відвідав Україну 2001 року, він побував тоді у Києві та Львові. Про це нагадав посол Польщі в Україні Ян Пєкло. Дипломат наголосив, що Україна стає частиною Європи, про яку мріяв і думав Іван Павло II. «Його символічна присутність у Києві сприяє – на думку Яна Пєкла – тому, що святий з нами і він не дасть нам спокою, поки процес повалення комунізму не завершиться».

Вулиця Івана Павла II тягнеться на один кілометр. Мурал та цитата Папи римського на одному з будинків, – це ініціатива польських підприємців, які працюють в Україні. Цитата на таблиці говорить про необхідність вибачення та історичного поєднання.

Про це, зокрема, говорив і предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук. «Ідімо не лише по вулиці Івана Павла ІІ, а й і його дорогою», – закликав ієрарх.
Ім’ям Івана Павла ІІ названі вулиці у Хмельницькому, Івано-Франківську, Вінниці, Житомирі та інших містах України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України