У Києві відкрили мурал Івана Павла II

В українській столиці, у Печерському районі, відкрито вулицю Івана Павла II та мурал із зображенням Папи-поляка. Учасники урочистості наголошували на важливості повчань Івана Павла II для сучасної України і для польсько-українських відносин.

Папа Римський Іван Павло II відвідав Україну 2001 року, він побував тоді у Києві та Львові. Про це нагадав посол Польщі в Україні Ян Пєкло. Дипломат наголосив, що Україна стає частиною Європи, про яку мріяв і думав Іван Павло II. «Його символічна присутність у Києві сприяє – на думку Яна Пєкла – тому, що святий з нами і він не дасть нам спокою, поки процес повалення комунізму не завершиться».

Вулиця Івана Павла II тягнеться на один кілометр. Мурал та цитата Папи римського на одному з будинків, – це ініціатива польських підприємців, які працюють в Україні. Цитата на таблиці говорить про необхідність вибачення та історичного поєднання.

Про це, зокрема, говорив і предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук. «Ідімо не лише по вулиці Івана Павла ІІ, а й і його дорогою», – закликав ієрарх.
Ім’ям Івана Павла ІІ названі вулиці у Хмельницькому, Івано-Франківську, Вінниці, Житомирі та інших містах України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh