Новини

Активісти затримали п’яною за кермом «BMW X1» чиновницю зі Львова. Відео

Директора Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Поліну Лі активісти та патрульна поліція затримали п’яною за кермом автомобіля «BMW X1».

Про це у «Facebook» повідомили у «Альянс медіа Україна, НІА», пише «Вголос»

«Сьогодні приблизно о 3:30, патрульна поліція спільно з журналістами та активістами, затримали автомобіль BMW X1, який належить директору департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліні Лі.

Чиновниця, керуючи даним транспортним засобом, ймовірно, знаходилась в стані алкогольного сп’яніння (всі візуальні ознаки та сильний запах алкоголю з ротової порожнини). Алкотестер DRAGER зафіксував 1,25 проміле.

Від даних замірювань вона відмовилась та на вимогу була доправлена у ЛШМД (Топольна), для медичного освідчення. Лікарі дали попередній висновок «Алкогольні спяніння сумнівне». Цей висновок обурив журналістів та активістів. Чекаємо аналіз на етанол в крові», — йдеться у повідомленні.

«Вголос» за підтвердженням даного факту звернувся у прес-службу патрульної поліції Львова. Проте там нам відповіли, що патрульна поліція, на жаль, не може розповсюджувати персональні дані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України