У Києві відбудуться міжнародні конференції з релігійної свободи

У Києві відбудеться Міжнародний експертний форум та Міжнародна наукова конференція з проблематики релігійної свободи.

Громадянський фонд «Відкрита позиція» (Киргизстан) запрошує всі зацікавлені сторони на Міжнародний експертний форум обговорити підходи до регулювання свободи релігії та переконань, які формуються в Центральній Азії під впливом глобальних процесів, організацій безпеки (ОДКБ, ШОС) і місцевих факторів.

На думку організаторів, дані тенденції представляють інтерес для моделювання процесів на конфліктних територіях України, де сьогодні має вплив Російська Федерація. З іншого боку, Україна може показати ліберальний підхід до реєстрації та регулювання діяльності релігійних громад, що складає позитивний досвід міжконфесійної взаємодії.

У роботі Форуму візьмуть участь експерти, правозахисники, представники громад та академічної спільноти з України, Киргизстану, Казахстану, Таджикистану, Грузії та Росії. До участі у заході також долучаться представники міжнародних організацій – Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, Спеціальний доповідач з питань свободи релігії та переконань Ради з прав людини ООН, Норвезький Гельсінський Комітет.

Міжнародний експертний форум «Свобода релігії і переконань в умовах сучасних викликів» відбудеться 14-15 вересня у приміщенні КНУ ім. Т.Г.Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 60, кім. 330). Стосовно участі та з будь-яких інших питань можна звертатися до організаторів: a.zakrevskyi@gmail.com , +380986469962 (Андрій Закревський).

* * *

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України запрошує взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Релігійна свобода на перехресті епох, країн і культур», яка відбудеться 16-17 вересня в приміщенні Інституту (Київ, вул. Трьохсвятительська 4, поверх 4).

Окрім пленарного засідання конференція передбачає дискусії під час тематичних сесій:

Свобода совісті в її сутності і різноманітності вираження;
Релігійні процеси в різноманітті форм їх вияву;
Конфесійне життя у різноманітті його течій;
Політико-правове регулювання релігійної мережі України.

Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 16 вересня (п’ятниця) з 14:00 та 17 вересня (субота) з 9:00.

Джерело : irs.in.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh