Духовне

У Київській архиєпархії триває підготовка до Всеукраїнського форуму соціального служіння

17 вересня 2020 року в Києві відбулася зустріч соціальної команди Київської архиєпархії. У зустрічі, зокрема, взяли участь: синкел у справах соціального служіння протоієрей Роман Сиротич, канцлер Київської архиєпархії протоієрей Василь Чудійович і голова пресбюро протоієрей Андрій Боднарук.

У Київській архиєпархії триває підготовка до Всеукраїнського форуму соціального служіння

Під час розмови о. Роман Сиротич представив останні напрацювання Синкелату соціального служіння. Мова йшла здебільшого про підготовку Київської архиєпархії до Всеукраїнського форуму соціального служіння, який заплановано провести 3 жовтня 2020 року. «Наша соціальна команда пройшла непростий етап щодо розвитку та втілення стратегії соціального служіння на теренах Київської архиєпархії. За цей час ми провели безліч тренінгів, зустрічей, а головне соціальних акцій. Це стало можливим завдяки нашим парафіяльним командам, які завжди активно підтримували всі заклики Церкви. Тому прийшов час, щоб ми поділилися цим досвідом під час запланованого форуму», – сказав о. Роман Сиротич.

Відтак учасники соціальної команди обговорили методи проведення цього форуму в у мовах карантину. До уваги був взятий досвід Київської архиєпархії в організації формаційних онлайн-курсів для усіх священників архиєпархії. «Така модель у сьогоднішніх умовах буде найефективнішою. Адже дозволить учасникам форуму в онлай-просторі обговорити актуальні соціальні виклики України. Також на локальному рівні парафіяльні соціальні команди запросто зможуть поділитися своїм досвідом соціального служіння», – зазначив о. Василь Чудійович.

Завершуючи зустріч, о. Андрій Боднарук розповів про технічні можливості та ресурси, потрібні для організації онлайн-спілкування. «У період карантину ми відкрили для себе нові методи комунікації. Наші соціальні команди освоїли сучасні технології, завдяки яким спілкувалися під час пандемії. Цей досвід дозволить нам приєднатися до запланованого форуму та взяти у ньому активну участь», – наголосив священник.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.