Духовне

У Київській архиєпархії провели звітний день

10 лютого 2022 року в Курії Київської архиєпархії відбувся звітний день. Протопресвітери та керівники відділів і комісій Київської архиєпархії звітували про свою діяльність.

Зустріч розпочали Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Йосиф Мілян, протосинкел Київський, єпископ-помічник Київської архиєпархії. Звертаючись до духовенства, архиєрей подякував присутнім за участь у спільній молитві та наголосив: «Сьогодні в Київській архиєпархії маємо особливий день звітності різних структур нашої архиєпархії. Це день, коли пробуємо проаналізувати свою працю за минулий рік, а також підсумувати здобутки та невдачі. Сьогодні спробуємо подивитися на те, що ми кинули в скарбоню Божого милосердя».

Архиєрей зауважив, що умови в Київській архиєпархії та стартові можливості в п’яти областях України досить скромні, але якщо говорити про нашу священничу позицію, то добра воля духовенства може бути великим потенціалом і успіхом.

Після слів владики Йосифа звіти своєї діяльності представили працівники Курії, керівники комісій і відділів та протопресвітери Київської архиєпархії.

Пресслужба Київської архиєпархії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України