Духовне

Владика Микола Бичок узяв участь у конференції для нових єпископів в Канберрі в Австралії

Впродовж чотирьох днів, від 8 до 11 лютого, владика Микола Бичок узяв участь у конференції для молодих єпископів в Канберрі.

На цій конференції були сім нових єпископів: владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, владика Шейн Маккінлей, єпископ Сандхорсту, владика Грегорі Беннет, єпископ Сейлу, владика Кароль Кульчицкі, єпископ Порт Пірі, владика Мартін Еш, єпископ-помічник Мельбурнської архидієцезії, владика Ентоні Айленд, єпископ-помічник Мельбурнської архидієцезії, та владика Деніел Мегер, єпископ-помічник Сіднейської архидієцезії.

Першого дня конференції, 8 лютого, доповідачами були: владика Крістофер Праус, архиєпископ Канберри, на тему «Зміна в житті та в служінні єпископа», владика Грегорі Хоменінг, єпископ Лісмору, на тему «Ідентичність життя єпископа». Цього дня владики мали можливість відвідати департамент військового капеланства та ознайомитися із служінням єпископа для військових; а також відвідати генеральний офіс Австралійської конференції католицьких єпископів та ознайомитися з різними єпископськими комісіями і департаментами.

Другого дня конференції, 9 лютого, доповідачами були: владика Роберт Макгакін, єпископ Тувумби, на тему «Пасторальне управління дієцезією відносно канонічного права», д-р Урсула Стефенс, директор Австралійської католицької організації захисту на тему «Професійні стандарти та захист щодо сексуального надужиття». Цього дня владики мали можливість відвідати нунціатуру в Канберрі та ознайомитися з їхньою працею та служінням як представників Святішого Отця в Австралії.

Третього дня конференції, 10 лютого, доповідачами були Клара Джокехан і д-р Патрік Макардл на тему «Синодальність і співвідповідальність в Церкві», владика Кен Говел, єпископ-помічник Брізбенської архидієцезії, на тему «Значення Літургії в єпископському служінні», д-р Меган Брок на тему «Виклики в служінні для різних верств населення». Цього дня владики мали можливість ознайомитися з працею Австралійської католицької організації для мігрантів та біженців.

Останнього дня конференції, 11 лютого, владики ознайомилися з Католицьким сервісом інформації та реальністю, у якій люди отримують новини. Доповідачем цього дня був Гевін Ейбрахам на тему «Значення медіа в єпископському служінні». Цей день та й, зрештою, кожен день конференції закінчувався Святою Літургією, де всі єпископи були об’єднані в молитві з проханням бути добрими пастирями за прикладом Христа.

Варто зазначити, що провідною думкою впродовж чотирьох днів конференції було запитання: чому саме мене Господь обрав бути єпископом в сучасному світі? Після двох років пандемії та багатьох локдаунів в Австралії це був прекрасний час бути разом, слухати досвід одне одного та молитися разом. Молімося за служіння молодих єпископів для добра всієї Католицької Церкви.

Пресслужба Мельбурнської єпархії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України