У Києві відбулася п’ята регіональна нарада щодо пріоритетів ґендерної політики

«Питання ґендерної рівності в Україні в минулому році було виведено в одне із пріоритетних, усі заплановані завдання 2018 року виконано та закладено стратегічні плани на 2019 рік»

17 січня цього року у Києві відбулася п’ята регіональна нарада щодо пріоритетів ґендерної політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, у якій взяла участь помічник Голови Державної прикордонної служби України з питань ґендерної рівності полковник Олеся Клименко, – повідомляє Голос українською з посиланням на ДПСУ.

«Питання ґендерної рівності в Україні в минулому році було виведено в одне із пріоритетних, усі заплановані завдання 2018 року виконано та закладено стратегічні плани на 2019 рік», – наголосила  Віце-прем’єр-міністр.

Досить змістовними та вичерпними були доповіді стосовно результатів роботи міністерств і відомств та пропозицій роботи у напрямку реалізації ґендерної політики представника ООН Жінки в Україні Анастасії Дівінської, заступника Міністра соціальної політики України Олександри Чуркіної, заступника Міністра внутрішніх справ України Тетяни Ковальчук та інших.

Тетяна Ковальчук, в свою чергу, зазначила, що, порівняно з минулими роками, на цей час ми чітко бачимо абсолютно іншу картину впровадження ґендерного аспекту та розуміння ґендерної рівності в системі органів МВС. Пані заступник Міністра внутрішніх справ України оголосила поточні результати роботи відомств та центральних органів виконавчої влади, а саме – введення штатних посад помічників (радників) керівників з питань ґендерної рівності та відповідних структурних підрозділів, відповідальних за зазначений напрямок.

Крім цього, Тетяна Ковальчук наголосила на необхідності інтегрування ґендерного компоненту в освітній процес навчальних закладів.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh