У Києві відбулася п’ята регіональна нарада щодо пріоритетів ґендерної політики

«Питання ґендерної рівності в Україні в минулому році було виведено в одне із пріоритетних, усі заплановані завдання 2018 року виконано та закладено стратегічні плани на 2019 рік»

17 січня цього року у Києві відбулася п’ята регіональна нарада щодо пріоритетів ґендерної політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, у якій взяла участь помічник Голови Державної прикордонної служби України з питань ґендерної рівності полковник Олеся Клименко, – повідомляє Голос українською з посиланням на ДПСУ.

«Питання ґендерної рівності в Україні в минулому році було виведено в одне із пріоритетних, усі заплановані завдання 2018 року виконано та закладено стратегічні плани на 2019 рік», – наголосила  Віце-прем’єр-міністр.

Досить змістовними та вичерпними були доповіді стосовно результатів роботи міністерств і відомств та пропозицій роботи у напрямку реалізації ґендерної політики представника ООН Жінки в Україні Анастасії Дівінської, заступника Міністра соціальної політики України Олександри Чуркіної, заступника Міністра внутрішніх справ України Тетяни Ковальчук та інших.

Тетяна Ковальчук, в свою чергу, зазначила, що, порівняно з минулими роками, на цей час ми чітко бачимо абсолютно іншу картину впровадження ґендерного аспекту та розуміння ґендерної рівності в системі органів МВС. Пані заступник Міністра внутрішніх справ України оголосила поточні результати роботи відомств та центральних органів виконавчої влади, а саме – введення штатних посад помічників (радників) керівників з питань ґендерної рівності та відповідних структурних підрозділів, відповідальних за зазначений напрямок.

Крім цього, Тетяна Ковальчук наголосила на необхідності інтегрування ґендерного компоненту в освітній процес навчальних закладів.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh