Авторські статтіВійна рф проти України

Щодо безпекової ситуації в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування за минулий тиждень

Протягом тижня усі КПВВ на лінії зіткнення працювали за зимовим графіком роботи у штатному режимі.

В той же час прикордонними підрозділами, що діють у складі Об’єднаних сил, зафіксовано п’ять випадків порушення підконтрольними РФ представниками самопроголошених органів влади режиму роботи контрольних пунктів.

Так, за окремими рішеннями командування Об’єднаних сил щодо продовження роботи КПВВ понад встановленого графіку, прикордонниками додатково, вже після закінчення роботи КПВВ, оформлено та пропущено через лінію зіткнення 145 автомобілів та 520 громадян.

Рятуючись від складних соціально-економічних умов, що створили на тимчасово окупованих територіях України підконтрольні агресору самопроголошені органи влади, на контрольовану територію прослідувало 15 внутрішньо-переміщених осіб.

Прикордонними нарядами в межах діючих дорожніх коридорів в районі операції Об’єднаних сил виявлено сім паспортних документів України, що містили ознаки часткової підробки, та чотири незаконних ідентифікаційних документа, виданих окупаційною адміністрацією РФ.

Крім того, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду до адміністративної відповідальності притягнуто 11 громадян, що перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску, п’ять осіб, які порушили встановлений режим в КПВВ та чотири іноземці за порушення правил перебування на території України.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» військовослужбовці Краматорського прикордонного загону зафіксували чотири випадки, коли громадяни намагались «домовитися» про безперешкодний перетин лінії зіткнення. Прикордонниками задокументовано спробу надання неправомірної вигоди, а правопорушників передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Загалом за вказаний період встановленим порядком через лінію зіткнення було оформлено майже 239 тисяч громадян та понад 27 тисяч транспортних засобів. Відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 140 особам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України