Новини

У Києві блатний прокурор на «геліку» влаштував скандал з погрозами

У центрі Києва колишній військовий прокурор Віталій Опанасенко, звільнений восени з Головної військової прокуратури наказом генпрокурора Руслана Рябошапки, намагався погрожувати журналістові Василю Крутчаку і напасті на оператора, який здійснював відеозйомку.

Як заявив на своїй сторінці в Facebook журналіст Ярослав Бугаков, інцидент стався 16 грудня на вулиці Саксаганського.

«Сьогодні, під час прогулянки по вулиці Саксаганського, відбулася зустріч звільненого з органів прокуратури, колишнього прокурора Віталька Опанасенка і журналіста Василя Крутчака, якому Віталька одного разу обіцяв спалити машину під час особистої розмови, після чого машина благополучно згоріла. Це моя перша зустріч з Віталькою, але можу зазначити, що якщо б потомствений прокурор Опанасенко не пішов на мажорний юрфак інституту Шевченка свого часу, то з нього вийшов би чудовий кримінальник, адже всю зустріч він провів висловлюючись виключно тюремним сленгом, розбавляючи добірну феню погрозами на адресу журналіста», – написав він, опублікувавши відповідне відео.

Нагадаємо, раніше журналісту Василю Крутчаку невідомі спалили автомобіль. Це сталося після того, як він отримав погрози підпалу авто від військового прокурора Віталія Опанасенка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України