Вбивство Шеремета. Суд вирішив залишити дитячого хірурга під вартою

24 грудня, Апеляційний суд Києва розглянув скаргу на арешт підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко.

Суд залишив у силі запобіжний захід у вигляді утримання під вартою Кузьменко до 8 лютого 2020 року.

На поруки її готові були взяти 56 осіб, в тому числі, волонтери, лікарі, колишні і діючі народні депутати України – депутати від «Європейської солідарності» Яна Зінкевич, Михайло Бондар, Микола Величкович, депутат від «Слуги народу» Вікторія Вагнер, екс-нардепи Оксана Корчинська і Віталій Купрій.

Адвокат Владислав Добош продемонстрував суду власні докази, які, за його словами, свідчать про непричетність Кузьменко до вбивства.

Зокрема, за словами захисту, волонтер познайомилася з іншим підозрюваним, Андрієм Антоненко, тільки на початку 2016 року, і до вбивства Шеремета вони зустрічалися всього два рази. Крім того, напередодні вбивства Кузьменко проводила час з сім’єю, що нібито унеможливлює підготовку до злочину.

Близько 3 десятків волонтерів та добровольців, а також нардепи від «Європейської солідарності» Яна Зінкевич, Михайло Бондар, Микола Величкович, депутат від «Слуги народу» Вікторія Вагнер, екс-нардепи Оксана Корчинська і Віталій Купрій. Загалом бажання взяти Кузьменко на поруки заявили 56 осіб.

У свою чергу, прокурор сказав, що Кузьменко не можна відпускати з-під варти. Жінка нібито може вчинити новий злочин – на підтвердження цього прокурор згадав записи розмов, на яких Кузьменко говорила, що треба обстріляти Київ з градів.

Також, на думку прокурорів, підозрюваний може ховатися і знищити докази. Зокрема, слідство досі не знайшло вибухова речовина з міни, корпус якої зберігався будинку в іншого підозрюваного, Андрея Антоненко.

Згідно з матеріалами справи, Кузьменко безпосередньо закладала вибуховий пристрій під автомобіль журналіста і приводила бомбу в дію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh