У Казахстані знайдена піраміда, яка може бути старшою за єгипетські

У Казахстані знайдена піраміда, яка може бути старше від єгипетських. Про це повідомив фахівець з Археологічного музею Караганди.

За словами вчених, в даний час дослідження на місці виявлення стародавньої піраміди тривають. За попередньо інформацією, мавзолей під величезним куполом було зведено близько 3 тисяч років тому. Спеціаліст команди дослідників Віктор Новоженов зазначив, що під монументом, вага якого перевищує 120 тонн, розташовується поховання.

Висота мавзолею становить приблизно два метри, проте він виконаний з чистого граніту, що суттєво додає йому ваги. Крім того, приміщення йдуть під землю на глибину до 15 метрів. Усі будівлі виконані з граніту і укріплені величезними глиняними пластами з усіх боків. За словами фахівців, піраміду швидше за все мародери пограбували, так як всередині неї не вдалося виявити ніяких пам’яток старовини та інших артефактів.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

6 коментарів

 1. Уё бок пидоРосс

  НУ И ШТО ? В [пі-пі-пі] НАШЛИ КОСОГЛАЗОЕ [пі-пі-пі] [пі-пі-пі] ЕЩЁСТАРШЕ КАЗАХСКИХ ПИРАМИД ! [пі-пі-пі] РУЛИТ !

  • Ка цапоПи дар

   НУ И ШТО ? В ПИ .ДОРОССИИ НАШЛИ КОСОГЛАЗОЕ ГО .ВНО ПИ .ДОРОССА ЕЩЁ СТАРШЕ КАЗАХСКИХ ПИРАМИД ! ПИ .ДОРОССИЯ РУЛИТ ! ВЕЗДЕ И ВСЕГДА НАСРАТЬ УСПЕЛА !

 2. Анонім

  2 метра?

  • ПИ ДОРОССИЯ

   НУ И ШТО ? В [пі-пі-пі] НАШЛИ [пі-пі-пі] КОСОРЫЛОЙ ТВАРИ [пі-пі-пі] ЕЩЁ СТАРШЕ КАЗАХСКИХ ПИРАМИД! [пі-пі-пі] РУЛИТ, ВЕЗДЕ НАСРАТЬ УСПЕЛА !

 3. Анонім

  дятлы – египетским пирамидам 5000 лет

 4. А чого тут дивного?! Скільки існує людство, стільки існує мародерство! До речі, Багато Єгипетських поховань(в т.ч. і пірамід), теж знаходили вже пограбованими в давні часи!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh