Авторські статтіНовини

У Казахстані знайдена піраміда, яка може бути старшою за єгипетські

У Казахстані знайдена піраміда, яка може бути старше від єгипетських. Про це повідомив фахівець з Археологічного музею Караганди.

За словами вчених, в даний час дослідження на місці виявлення стародавньої піраміди тривають. За попередньо інформацією, мавзолей під величезним куполом було зведено близько 3 тисяч років тому. Спеціаліст команди дослідників Віктор Новоженов зазначив, що під монументом, вага якого перевищує 120 тонн, розташовується поховання.

Висота мавзолею становить приблизно два метри, проте він виконаний з чистого граніту, що суттєво додає йому ваги. Крім того, приміщення йдуть під землю на глибину до 15 метрів. Усі будівлі виконані з граніту і укріплені величезними глиняними пластами з усіх боків. За словами фахівців, піраміду швидше за все мародери пограбували, так як всередині неї не вдалося виявити ніяких пам’яток старовини та інших артефактів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. НУ И ШТО ? В [пі-пі-пі] НАШЛИ КОСОГЛАЗОЕ [пі-пі-пі] [пі-пі-пі] ЕЩЁСТАРШЕ КАЗАХСКИХ ПИРАМИД ! [пі-пі-пі] РУЛИТ !

    1. НУ И ШТО ? В ПИ .ДОРОССИИ НАШЛИ КОСОГЛАЗОЕ ГО .ВНО ПИ .ДОРОССА ЕЩЁ СТАРШЕ КАЗАХСКИХ ПИРАМИД ! ПИ .ДОРОССИЯ РУЛИТ ! ВЕЗДЕ И ВСЕГДА НАСРАТЬ УСПЕЛА !

    1. НУ И ШТО ? В [пі-пі-пі] НАШЛИ [пі-пі-пі] КОСОРЫЛОЙ ТВАРИ [пі-пі-пі] ЕЩЁ СТАРШЕ КАЗАХСКИХ ПИРАМИД! [пі-пі-пі] РУЛИТ, ВЕЗДЕ НАСРАТЬ УСПЕЛА !

  2. А чого тут дивного?! Скільки існує людство, стільки існує мародерство! До речі, Багато Єгипетських поховань(в т.ч. і пірамід), теж знаходили вже пограбованими в давні часи!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.