У Канаді сім’ї відмовили в усиновленні через їх віру в “застарілі частини Біблії”

Державне агентство з усиновлення в Канаді відмовило родині християн, які хотіли стати прийомними батьками, тому що вони «все ще вірять в деякі з застарілих частин Біблії, і вважають гомосексуалізм гріхом».

Юридичний центр конституційних свобод направив лист до Служби у справах дітей, молоді та сім’ї Simcoe Muskoka в Онтаріо з вимогою покласти край «релігійній дискримінації» щодо пари. У листі, де пара визначена як “A” і “L”, стверджується, що їхня заява про те, щоб стати прийомними батьками, була відхилена «виключно через упередження дитячих служб проти їх релігійних переконань», повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на У СВІТЛІ і The Christian Post.

За наявною інформацією, в листопаді 2017 року пара подала заяву, з 30 квітня по 4 травня 2018 року ці фірми зустрілися із співробітниками служби з догляду за дітьми. Соціальний працівник провів бесіду з потенційними батьками, один з яких є пастором, про те, чи вірять вони в «деякі застарілі частини Біблії», і чи вважають вони гомосексуалізм гріхом.

У жовтні 2018 року подружня пара отримала лист від Служби підтримки дітей з відмовою на їх заяву, в якому було зазначено: «Політика нашого агентства не відповідає вашим цінностям і переконанням». У заяві, опублікованій минулого тижня, юридичний центр конституційних свобод висловив надію, що «служба по догляду за дітьми повторно розгляне заяву пари і належним чином обробить їх заяву, щоб надати їм можливість стати прийомними батьками на недискримінаційній основі».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh