Кранчар: у мене багато друзів, які в 2014-му вибралися з Криму, Донбасу, ніхто з них не готовий голосувати за Зеленського

Навіть відсутність катастрофічних очікувань по Володимирові Зеленському не є виправданням для тих, хто буде за нього голосувати 31 березня. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український блогер Юрій Богданов.

Він розповідає, що у нього дуже багато друзів-знайомих, які в 2014 році манівцями вибралися з Криму, Донецька, Луганська. З ідейних міркувань, страху, в пошуках роботи, коли там все остаточно впало. Так от, з тих, з ким він сьогодні підтримує зв’язок, чомусь жоден не буде голосувати за Володимира Зеленського. То ці люди не оцінюють новизну особини, то чи не цінують можливостей, які відкриваються лотерейними експериментами.

За словами Юрія Богданова, не цінують громадяни розмаху експериментальної думки, не хочуть за новою життя заново починати, не хочуть у черговий раз обманюватися. Можливо, звичайно, вони просто вже встигли оцінити наслідки «та прийдуть росіяни, нічого не буде» від своїх сусідів, але цілком можна помилятися, але це не точно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh