У Каліфорнії випробували прототип безпілотника для Марса

У штаті Каліфорнія США випробували безпілотний літальний апарат, який можна буде експлуатувати в атмосфері планети Марс. Ті , що беруть участь у проекті сподіваються, що їх прилад буде доставлений на Червону планету.

На полігоні літнього дослідницького центру NASA в Едвардсі пройшов перевірку літальний апарат на дистанційному управлінні Prandtl-M. У нього немає двигуна, а розмах крил становить 60 сантиметрів. Він був створений групою студентів з університетів Америки. Для того, щоб оцінити його в умовах, які найбільше відповідають розрядженій атмосфері Марса, він був піднятий на висоту 30,5 кілометра на атмосферному зонді.

Керівник програми заявив: «Цей прототип володіє особливою цінністю, адже це відпрацювання найбільш передових технологій. Крім того, ми швидко створюємо такі конструкції, яких раніше не було і їх ще ніхто не перевіряв».
Один зі студентів заявив: «Безпілотний апарат потребує доопрацювання. Зате після проведення тестування, ми побачили головне – він може літати в умовах схожих на марсіанські».

Розробники пристрою розраховують, що на Червону планету безпілотник переправлять разом з самохідним апаратом «Марс-2020». Там, в реальних умовах він почне свої дослідні польоти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh