Авторські статтіНовини

У Каліфорнії випробували прототип безпілотника для Марса

У штаті Каліфорнія США випробували безпілотний літальний апарат, який можна буде експлуатувати в атмосфері планети Марс. Ті , що беруть участь у проекті сподіваються, що їх прилад буде доставлений на Червону планету.

На полігоні літнього дослідницького центру NASA в Едвардсі пройшов перевірку літальний апарат на дистанційному управлінні Prandtl-M. У нього немає двигуна, а розмах крил становить 60 сантиметрів. Він був створений групою студентів з університетів Америки. Для того, щоб оцінити його в умовах, які найбільше відповідають розрядженій атмосфері Марса, він був піднятий на висоту 30,5 кілометра на атмосферному зонді.

Керівник програми заявив: «Цей прототип володіє особливою цінністю, адже це відпрацювання найбільш передових технологій. Крім того, ми швидко створюємо такі конструкції, яких раніше не було і їх ще ніхто не перевіряв».
Один зі студентів заявив: «Безпілотний апарат потребує доопрацювання. Зате після проведення тестування, ми побачили головне – він може літати в умовах схожих на марсіанські».

Розробники пристрою розраховують, що на Червону планету безпілотник переправлять разом з самохідним апаратом «Марс-2020». Там, в реальних умовах він почне свої дослідні польоти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України