Авторські статтіЖиття

13 правил, яких дотримуються “сильні духом”

13 правил сохранения энергии

Психотерапевт із США Емі Морін визначила правила, яких дотримуються “сильні духом”.

1. Не витрачати час на жалість до себе

Ви ніколи не побачите, як сильна духом людина шкодує про своє скорботне положення, звинувачує обставини або переживає, як погано з ним обійшлися. Така людина вміє брати на себе відповідальність за свої дії та їх результати, розуміє і приймає той факт, що життя не завжди справедливе. Він може з честю вийти з випробування, отримавши урок і подякувавши життя за нього. Коли ситуація складається погано, успішний чоловік відповідає: «О, ну що поробиш» або просто «Наступний!».

2. Не користуватися своєю владою

Сильні духом люди намагаються не користуватися своєю владою над іншими людьми, змушувати своїх підлеглих почуватися принижено або погано. Успішні люди розуміють, що їх сила полягає у здатності контролювати свої дії та емоції.

3. Не боятися змін

Сильні духом люди приймають зміни і охоче йдуть назустріч ризику. Їх найсильніший «страх» (якщо він взагалі є) не перед невідомістю, а перед можливістю стати самовдоволеним і застійним. Час змін надає їм енергії і загострює їх найкращі якості.

4. Не витрачати енергію на те, що ви не в змозі контролювати

Сильні духом люди не скаржаться довго і нудно на пробки на дорогах, втрачений багаж і особливо на інших людей. Вони приймають ці факти і події, що знаходяться поза їхнім контролем. У складній ситуації успішні люди усвідомлюють, що єдина річ, підвладна їх контролю, – це їх власні реакції і ставлення до ситуації.

5. Не турбуватися про те, щоб усім сподобатися

Вам знайомі люди, які намагаються всім догодити? Або, навпаки, ті, хто лізе зі шкіри геть, щоб нашкодити іншим і таким чином зміцнити свій образ сильної людини? Обидві ці позиції погані. Сильні духом люди намагаються бути добрими і справедливими і догоджати іншим тільки там, де це доречно. При цьому вони не боятися висловити думку, яка може когось засмутити.

6. Не боятися розумного ризику

Сильна духом людина готова розумно ризикувати. Але перед цим вона ретельно зважити всі ризики, величину виграшу і прорахує найгірший сценарій ще до того, як (і якщо) події почнуть розгортатися.

7. Не шкодувати про минуле

Треба мати особливу силу, щоб прийняти минуле і йти далі. Цінуйте ті речі, яких ви навчилися в минулому, але не витрачайте свою розумову і духовну енергію на переживання минулих розчарувань і ностальгію. Сильні духом люди вкладають свою енергію на створення найкращого сьогодення.

8. Не повторювати помилок

Ми всі знаємо визначення божевілля, так? Це коли людина раз за разом робить одні і ті ж дії, сподіваючись при цьому отримати інший або кращий, ніж раніше, результат. Здатність до точної і продуктивної саморефлексії – це одна з найсильніших сторін очевидно успішних директорів і підприємців.

9. Не заздрити успіху інших людей

Погодьтеся, потрібне особливе вміння, щоб відчути щиру радість і захоплення успіхам іншої людини. Сильні духом люди володіють таким умінням. Вони не заздрять і не відчувають неприємних емоцій, коли успіху домагаються інші. Успішні люди наполегливо працюють, щоб підвищити свої шанси на успіх і не сподіваються на хитрі обхідні шляхи.

10. Не здаватися після невдачі

Кожна невдача – це шанс поліпшити себе. Навіть великі підприємці охоче підтверджують факт, що їх перші спроби в бізнесі найчастіше закінчувалися провалами. Сильні духом люди, готові до провалів, якщо це необхідно, якщо це дає їм досвід і вчить новому. Кожна невдача наближає вас до бажаної мети.

11. Не боятися самотності

Сильні духом люди вміють насолоджуватися самотністю. Вони використовують її, щоб осмислити своє минуле і сьогодення і спланувати майбутнє. Що ще більш важливо – їх щастя і настрій не залежать від поведінки інших людей. Вони можуть бути щасливі і разом з іншими людьми, і в самоті.

12. Не вважати, що світ щось вам винен

Перестаньте думати, що світобудова, акціонер, роботодавець, чоловік завжди і в будь-який час зобов’язаний виплачувати вам зарплату і взагалі надавати комфортне життя. Сильні духом люди приходять у цей світ готові працювати і досягати успіху і покладаються на свої власні якості й уміння.

13. Не чекати швидких результатів

Будь то план тренувань, режим здорового харчування або початок нового бізнесу, сильні духом люди готові чекати результатів довго. Вони досить розумні, щоб розуміти, що швидкі результати неможливі і що справжні зміни вимагають часу. Будьте терплячі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України