Авторські статтіТехно

У Женеві представили новий Chevrolet Corvette Grand Sport

В останній день Женевського автосалону американський автоконцерн Chevrolet презентував свій новий спорткар Corvette Grand Sport. Першими придбати новинку від Chevrolet зможуть жителі США, після чого авто надійде в салони Великобританії, потім — в інші країни ЄС.

Власники концерну Chevrolet зоставили саму цікаву прем’єр єру на останній день автосалону, який вчора завершився в Женеві. 13 березня Chevrolet представив стильний спорткар Corvette Grand Sport. Автомобіль підкорює не тільки своїм елегантним зовнішнім виглядом, але і вражаючими технічними характеристиками.

Як і всі спортивні автомобілі, Grand Sport має досить низький кліренс. Дизайнери забезпечили купе агресивними задніми крилами і пристойними 20-дюймовими дисками. Радіаторна решітка скомпонована з досить великих осередків для більш інтенсивної циркуляції повітря під капотом. З цією ж метою на капоті розмістили ряд додаткових довгастих отворів.

За рахунок використання карбонового волокна для виготовлення кузова автомобіля, виробникам вдалося домогтися зниження ваги спорткара, що дозволяє купе від Chevrolet розганятися до 100 км/год трохи більше, ніж за 3 сек. Спорткар має 6.2 V8 бензиновий двигун з 460 к. с. 8-ступінчаста коробка-автомат є опцією, а базовий Grand Sport будуть випускати з 7-ступінчастою «механікою».
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України