Авторські статтіТехно

В Швейцарії помічений новий Mercedes-Maybach E-Class 2018

У Швейцарії на автотрасах був помічений новий Mercedes-Maybach E-Class 2018 під час проходження зимового тест-драйву. Фотознімки нового авто з’явилися на сторінках іноземних ЗМІ.

Фотошпигуни зуміли зняти новий Mercedes-Maybach E-Class 2018 модельного року під час проходження дорожніх тестів в зимовий період на автомобільних трасах Швейцарії. Новинка знаходиться під захисним камуфляжем, однак можна відзначити нову масивну радіаторну решітку, похилий дах, який плавно переходить в багажник, а колісні диски, ймовірно, отримали розміри в 18 дюймів.

Усередині салону з’явився ряд унікальних функцій, в якості обробки розробники використовували натуральну шкіру марки Nappa, яка володіє високою якістю. Повідомляється, що новий Mercedes-Maybach також отримає фільтри для повітря, унікальні підстаканники, здатні нагрівати і охолоджувати кухоль. Очікується поява всередині авто нової акустичної системи Burmester 3D з глибоким і якісним звучанням, точна дата появи новинки у продаж залишається невідомою, так само, як і попередня вартість E-Class
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України